Сепаратисти хочуть до України

11 июня 2015
1965 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9091.jpg

Представники сепаратистів заявили, що готові залишитися «невід'ємною частиною України» в обмін на широкі автономні повноваження.

За останні 24 години, вісім українських військовослужбовців були вбиті в боях з проросійськими сепаратистами, повідомив речник української армії.

Семеро з них знаходилися в автомобілі, який підірвався на міні поблизу контрольованого сепаратистами Донецька, заявив Андрій Лисенко на брифінгу в Києві.

Зіткнення посилилися на тлі активної законотворчої діяльності сепаратистів. Їх повноважні представники направили свої пропозиції щодо реформи конституції України. На висунуті раніше вимоги про повну незалежність контрольованих ними територій, Київ відповів категоричною відмовою.

Пропозиції, складені «парламентарями» самопроголошених Донецької та Луганської народних республік, передбачають закріплення за частиною території Донецької і Луганської областей «особливого правового статусу», називаючи її при цьому «невід'ємною частиною України».

Сепаратисти висловили підтримку територіальної цілісності України в рамках мінського плану мирного врегулювання конфлікту. Раніше лідери бойовиків заявляли, що возз'єднання з Україною неможливе.

Минулого місяця, сепаратисти декларували реалізацію проекту відтворення «Новоросії»(назва доби царської Росії) в частині південної України, яку вони, як заявляли, збиралися «звільнити» від київської влади.

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети