Серце синього кита важить 181 кг

22 августа 2015
7456 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10139.jpg

Серце важить приблизно 181 кг.

Також відомо, що одним ударом воно перекачує 220 л крові.

Дослідник ссавців Жаклін Міллер з канадського Королівського музею Онтаріо представила перлину своєї колекції органів живих істот — гігантське серце синього кита.

Як пише CNET, демонстрація серця синього кита (Balaenoptera Musculus) є своєрідним промороликом до серії науково-популярних фільмів про мешканців океанів, які найближчим часом вийдуть в телевізійному ефірі Великобританії і США.

Демонструючи серце синього кита, вчений спростувала давнє твердження про те, що його аорта настільки велика, що через неї можна проїхати на автомобілі. За словами Жаклін Міллер, в ній не поміститься навіть малолітражка. Серце кита потрапило до вчених в травні минулого року, коли вони виявили гігантського Блювала (вага синіх китів досягає 150 тонн), розчавленого на смерть льодом під Ньюфаундлендом. Щоб дістатися до серця і залишити його в цілості, вченим довелося довго шарами знімати сполучну тканину. Після цього серце було вилучене та на рік поміщено в лід. У червні його розморозили, щоб законсервувати для подальшої експозиції в музеї.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаВперше пересаджено серце виготовлене 3D принтером

Здоровье и медицинаЧерез приймання антибіотиків може зупинитись серце

Здоровье и медицинаСмертельно небезпечне проживання вище сьомого поверху

ОбществоКофеїн завдає великої шкоди серцю

Здоровье и медицинаСмертність від інфаркту зростає

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети