Швейцарська компанія веде переговори щодо фабрики Roshen

9 мая 2015
3489 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8572.jpg

Nestle веде переговори щодо купівлі фабрики кондитерських виробів, Президента України Петра Порошенка.

Чинного Президента України Петра Порошенка не раз дорікали в невиконанні передвиборних обіцянок. Зокрема, Порошенко пообіцяв продати свій головний актив кондитерську корпорацію Roshen, яка, до слова, «розцвіла» на внутрішньому ринку за час президентства Петра Олексійовича.

За словами президента, головною причиною того, що він не продає свій актив, є складнощі в пошуку покупців. Сьогодні з'явилася офіційна інформація про те, що у Рошен з'явилися потенційний покупець. Швейцарська компанія Nestle веде переговори щодо купівлі української кондитерської компанії.

Подробиць переговорів поки немає. Але вже зараз відомо, що каменів спотикання в покупці є ціна Рошен. Петро Порошенко оцінив свій бізнес в $ 3 млрд. Продати українську корпорацію намагаються за $ 1 млрд., Але в Nestle не готові платити таку суму за операцію при таких високих ризиках.

«Переговори тривають, але ситуація не просто погана. Вона дуже погана. Інтерес інвесторів відсутній начисто », — зазначає глава АП Борис Ложкін.

Нагадаємо, раніше Порошенко пообіцяв продати компанію в розстрочку, у випадку якщо не з'являться реальні покупці. На даний момент продажем Рошен займається банк Ротшильда. Раніше переговори велися з 4 потенційними покупцями, але досягти консенсусу так і не вдалося.

Похожие статьи:

Новости ОбществаВ России конфеты Рошен стоят дешевле чем в Украине.Фото

Скандал"Roshen". Закон, як дишло, куди повернеш, туди і вийшло?

Новости БизнесаВ обхід земельного аукціону компанія Рошен намагається отримати 20 гектарів землі

ОбществоПоРОШЕНовские сладости будущего: за кулисами

Новости БизнесаВ американском рейтинге «Forbes» оказались 9 украинцев

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети