Сина Каддафі засудили до страти

28 июля 2015
1854 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9861.jpg

Суд Лівії засудив сина колишнього лівійського лідера Муаммара Каддафі — Сейф аль Іслама — до страти. Про це повідомив канал Al Jazeera.

За його даними, «лівійський суд засудив сина колишнього лідера Лівії Муаммара Каддафі — Сейфа аль-Іслама, а також кількох високопоставлених чиновників при режимі Каддафі — до розстрілу».

Вердикт був винесений судом за звинуваченням «у військових злочинах, скоєних цими особами під час революції 2011 року в Лівії». Крім Сейф аль-Іслама до розстрілу засуджені глава останнього уряду Лівії при режимі Каддафі — Аль-Багдаді Алі аль-Махмуді, а також керівник спецслужб в роки правління Каддафі — Абдалла ас-Сенуссі.

Сам Сейф аль-Іслам на процесі не був присутній, свідчення він давав по Skype. В даний час його утримує одне з угрупувань колишніх повстанців у місті Зінтан, які знаходяться в опозиції нинішній владі Лівії і відмовляються видати їм бранця.

Сейф аль-Іслам Каддафі був затриманий на території Лівії в листопаді 2011 року. Його видачі домагався Міжнародний кримінальний суд (МКС) в Гаазі, який звинувачує його в злочинах проти людяності. Однак Лівія видати сина Каддафі МУС відмовилася. Суд над Сейфом аль-Ісламом Каддафі та іншими колишніми високопосадовцями почався в Лівії в жовтні 2013 року.

Смертний вирок був винесений судом в столиці Лівії — місті Тріполі, який в даний час знаходиться під контролем ісламістських сил.

Похожие статьи:

ОбществоТерористи стратили двох підлітків

ОбществоКримінальний суд Каїра засудив екс-президента Єгипту Мухаммеда Мурсі до смертної кари

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети