Скільки Росія витрачає на війну в Сирії?

10 декабря 2015
1195 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11312.jpg

Москва витратить на військові дії в Сирії в 2016 році не менше 1200000000 $.

 

Раніше російське джерело оцінило щоденні витрати на сирійську кампанію в $ 2500000 в день, або більше $ 900 млн на рік. Росія спочатку запланувала в бюджеті на 2016 рік видатки на військову кампанію в Сирії в розмірі $ 1,2 млрд, розповіло інформоване джерело в уряді Росії.

 

Це становить приблизно $ 3,3 млн на день. За оцінкою королівського об'єднаного інституту оборонних Досліджень в Лондоні, Росія до середини листопада витрачала на сирійську кампанію приблизно $ 4 млн, але після того, як Туреччина збила російський літак, добові витрати були подвоєні до $ 8 млн, або майже $ 3 млрд на рік.

 

Тим часом заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Андрій Клімов відзначив, що ніхто в російському керівництві більше не недооцінює складності сирійської кампанії. "Нам протистоять від 45 до 50 тис чоловік, що мають бойовий досвід, бійці з Чечні та Афганістану, офіцери сирійської армії, яких ми самі навчали", — сказав він, визнавши супротивника "дуже серйозним опонентом".

 

17 листопада Росія почала нову фазу повітряної операції в Сирії. Вперше були застосовані в бойових умовах авіаційні крилаті ракети великої дальності. 8 грудня Росія вперше застосувала в бойових умовах далекі крилаті ракети з підводним стартом, запущені з борту субмарини "Ростов-на-Дону" в східному Середземномор'ї. Глава російського уряду Дмитро Медведєв раніше заявив, що витрати на операцію в Сирії повністю вкладаються в параметри військового бюджету, а Міноборони не просило збільшити фінансування. 

Похожие статьи:

ОбществоВ результаті бойових дій в Сирії загинули більше 220 тисяч осіб

ОбществоВ Сирії настало перемир'я

ОбществоСША провели успішну операцію в Сирії проти терористичного угрупування ІГІЛ

ОбществоВійськові РФ воюють в Сирії

Новости ПолитикиСирійське узбережжя може стати ще одним Кримом- тотожний сценарій

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети