Скачувати піратські фільми стане набагато складніше

12 ноября 2015
2968 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article11020.jpg

Кабмін підготував законопроект, який повинен навести порядок з авторським правом в Інтернеті.

Скачувати піратські фільми стане набагато складніше. А правоохоронці зможуть вимагати від хостерів дані про власника сайту з піратською інформацією. Хоча експерти кажуть — лазівки залишаться.

Після прийняття цього закону скачати чуже фото з Фейсбук або фільм з торрента, кажуть фахівці, стане складніше. Причому довести, що ви розмістили на сайті піратську продукцію можна буде дуже легко — достатньо пред'явити скріншот з екрану комп'ютера, завірений підписом того, кому це належить.

За словами юриста інституту медіа-права Галини Чижик, зараз довести факт піратства набагато складніше через бюрократичну тяганину.

«За новим законом не потрібно буде чекати рішення суду, досить просто пред'явити скріншот», — говорить Чижик.

Також зараз неможливо довести авторство статей. Нотаріуси просто відмовлялися фіксувати ту чи іншу інформацію на сайтах. За новим законом, достатньо офіційно звернутися до цього сайту (можна мати при собі скріншот статті), щоб вони заблокували доступ до цього файлу або видалили його.

І протягом 10 діб ви маєте право звернутися до суду. Ця європейська система, називається «повідомлення-і-демонтаж» — по ній можна блокувати піратську інформацію тільки на основі звернення правовласника.

Не забули і про штрафні санкції для порушників — за систематичний піратський контент власників хостингу або сайтів оштрафують від 1 000 до 2 000 неоподатковуваних мінімумів (17-34 тисячі грн).

Похожие статьи:

Новости в миреВперше з 2012 року сомалійські пірати захопили судно

Новости КультурыВ Україні заборонили «Бригаду»

ОбществоТоп-10 провальних фільмів 2015 року

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети