Скажи "Ні!" небезпечному виробництву

9 июня 2017
542 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15320.jpg

За згодою селищного голови та деяких місцевих депутатів надаються дозволи на розробку проектів землеустрою для відведення земельних ділянок в оренду, а фактично — для розміщення підприємств хімічної промисловості, нафтобази та газосховища і вибухонебезпечного (патронного) приватного підприємства.

Якщо цього безладу не зупинити сьогодні, то вже завтра частина мешканців Київщини буде дихати окисом свинцю та парами ртуті, які входять до складу сухих фарб, що намагаються запустити у виробництво на території нашого селища кмітливі приватні підприємці ПП «Індастріалбуд» — заводу по виробництву порошкових фарб TM LACOVER.

Та це не єдина загроза. Завод боєприпасів недалеко від газорозподільної станції, церкви та школи, приватної забудови – бомба уповільненої дії – і в прямому і в переносному сенсі!

Ще одна небезпека — розміщення нафтобази  та газосховища (на відстані  30 м до житлових будинків). Крім того – залізниця, якою мають намір виконувати перевезення матеріалів нафтопереробної та газової промисловості проходить в межах водозабору, який постачає питною водою смт Бородянка. Поруч розташоване найбільше в Європі сховище скрапленого газу.

Не будьте байдужими! Підтримайте людей в боротьбі за життя без шкдливих та небезпечних підприємств що розміщують поряд з Вами!

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: Наступний крок після безвізу - заявка на вступ до ЄС та НАТО

Политические статьиРішення про функціонування російських банків в Україні лежить на столі президента два з половиною роки

Политические статьиНаливайченко: справа проти судді, яка затягувала процес Насірова, повинна стати показовою

ОбществоНаливайченко: В Україні відбувається саботування подачі е-декларацій чиновниками

Политические статьиВалентин Наливайченко про статус кримських татар в Україні

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети