Співробітник ЦРУ зізнався у вбивстві Мерилін Монро і 37 "ворогів США"

15 апреля 2015
8259 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8291.jpg

З сенсаційним зізнанням виступив вмираючий екс-співробітник ЦРУ Норман Ходжес. Вирішивши полегшити свою душу перед смертю, він визнав — у складі «останньої п'ятірки» він здійснив 37 вбивств «ворогів держави» за наказом уряду США. Але головне — він розповів, що убив коханку президента Кеннеді і актрису Мерилін Монро, зробивши їй смертельний укол. Про це, зокрема, розповіло видання WorldNews DailyReport.

Зараз колишній співробітник ЦРУ знаходиться в госпіталі штату Вірджинія, де в палаті для вмираючих після своїх зізнань він прикутий наручниками до ліжка.

Розповідаючи правду про існування «загону смерті» він поділився подробицями того, як вбивав людей «які могли становити загрозу безпеці країни» — роблячи це за прямим наказом майора Джеймса Хейворт.

За його словами, жертвами «урядових убивць», чиє існування завжди спростовувалося, були «політичні активісти, журналісти, профспілкові лідери, вчені та художники, чиї ідеї представляли загрозу для інтересів Сполучених Штатів». Серед них була всього одна жінка — Мерилін Монро. Однак, Ходжес заявив — він не шкодує, що стратив велику актрису, тому як вона спала не тільки з президентом Кеннеді, але і по ряду даних, могла мати інтрижку з кубинським харизматичним і тоді молодим лідером — Фіделем Кастро. «Вона могла передати стратегічну інформацію [про президента США, його дії, поведінку і плани] комуністам, а цього не можна було допустити», — заявив вбивця з ЦРУ.

Більше того, він детально розповів, як приблизно в 1:00 5 серпня 1962 року він виконав страшний наказ на усунення Монро — увійшовши в кімнату актриси, він вколов її заздалегідь приготовлену суміш заспокійливого і нембутала, після чого вона схлипнула і через деякий час, розслабившись, померла.

Додамо, що преса відзначає — покарати за вбивства за наказом Вашингтона вже нікого. Сам Ходжес вмирає, мертвий його начальник — майор Хейворт, померли з різних причин і співробітники «п'ятірки вбивць ЦРУ». ФБР ж відбувається «лікарняним арештом» Ходжеса і обіцянками розслідування повідомлених ним фактів.

Похожие статьи:

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Политические статьиЧто придумывают русские блоггеры про национальную гвардию

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости в миреСноуден утверждает,что спецлужбы могут управлять смартфонами дистанционно

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети