СпортЛенд і нова українська поліція: корупційна співпраця?

5 июля 2015
3081 просмотр Голосов: 0 Автор:Кирилл Соломин
article9499.jpg

Вже більше року йде розмова про суттєве оновлення української правоохоронної системи. Вирішено розпочати з міліції, а саме з патрульної служби, а точніше – зі столиці.

Українці із надією підтримали пропозицію влади про оновлення «мєнтовкі». Чого варті лише такі цифри: конкурс у нову службу складав 25 чоловік на місце. 80% претендентів мають вищу освіту. 43% — мали 2 і більше вищих освіт. Гордість і окраса нації.

4 липня 2 тисячі «нових поліцейських» склали урочисту присягу на Софіївській площі Києва. Присягу народу України. Не державі, не владі, а саме народу. Ні, Народу. «Toserveandtoprotect», тобто «Служити і захищати» — цей девіз американських копів став лейтмотивом присяги копів українських.

Але не усі радісно вітали нове покоління українських правоохоронців. Хтось дурнуватенько згадував комедію 90-х років «Поліцейська академія», хтось злісно шипів про есевців в чорному на вулицях «русскава Киева». А були такі, хто вже продемонстрував готовність «башляти» новим копам і головне, очікує від них зичної реакціїв стилі «Ну шо, будем о штраф виписувати чи домовлятись?».

Маю на увазі ось цей відкритий лист, що його від імені мережі фітнес клубів «СпортЛенд» підписав відомий ухилянт від призову і фігурант не однієї кримінальної справи Олег Ткач.

Із самим листом можна ознайомитись за посиланням у фейсбуці https://www.facebook.com/sportland.ukraine/photos/pcb.1445751462395431/1445751405728770/?type=1&theater

Хто лінується, перекажу. Олег Ткач спочатку розшаркується перед МВСною владою в особі першого замміністра К.Згуладзе. А далі пропонує послуги СФК СпортЛенд в якості тренувальної бази для українських копів. В рамках «соціальної відповідальності», за словами самого О.Ткача

Ось так, просто і невибагливо, Олег Ткач запропонував свіжоспеченим поліцейським зайнятись корупцією.

Чому, ви скажете? Це є не хабар!

А от і да, любий читаче, хабар, і навіть гірше. Це дійсно корупція. Звернемось до закону. А конкретніше, до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Стаття 1 цього закону визначає, що

корупція — використання особою… наданих їй службових повноважень та пов'язаних із цим можливостей з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб або відповідно обіцянка/пропозиція чи надання неправомірної вигоди особі…

А що ж таке неправомірна вигода? А там же

неправомірна вигода — …послуги, …, які обіцяють, пропонують, надають або одержують без законних на те підстав.

Все ясно? Олег Ткач запропонував поліцейським безкоштовні фітнес-послуги, тобто неправомірну вигоду, а це – корупція, в чистісінькому вигляді. Чи точніше, схиляння до неї. Так би мовити, пропозиція хабаря. За що? Поки що просто так. Але ми не схильні вважати пана Ткача дурбеликом. Ні, він людина розумна і, що найголовніше, далекоглядна. Він, як і будь-який злочинець, є непоганий психолог і розуміє, що чесні люди зазвичай совісні. А совісні – значить вдячні. Тож якщо якусь кримінальну проти Ткача буде вести такий коп, то не виключено, що в його копівській душі зіграє струна вдячності.

Або інша картина. Уявімо, що якийсь коп перейде дорогу Ткачу, ну, в сенсі знову ж таки Кримінального кодексу. І хто може гарантувати, що не під час тренування в одяг такого копа не підкинуть порцію порошку характерного кольору, а невідомий не повідомить, що коп такий-то зловживає сильнодіючими психотропами?

Багато може бути сценаріїв навіщо це Олегу Ткачу і СпортЛенду.

Але ми чітко знаємо, що ані Ткач, ані СпортЛенд не є адептами законності і порядку, та й до України вони відносяться з ненавистю.

Але ми переконані, щопані перший замміністра внутрішніх справ Катерина Згуладзе чітко знає, що пропозиція хабаря – це такий же злочин, як і взяти хабаря. До речі, в Грузії, де пані Катерина успішно працювала в команді реформаторів грузинської поліції, за обидва діяння (пропозиція і взяття хабаря) дають однаковий термін – 7 років. Красива цифра, так, пане Олеже?

Похожие статьи:

БеспределКак сеть Спортлэнд обманывает своих клиентов

Новости ОбществаФітнес центр СПОРТЛЕНД дурить українських клієнтів

БеспределМошенники с большой дороги

ОбществоОфициальное заявление генерального директора СФК «СпортЛэнд» Олега Ткача в ответ на «митинг» под прокуратурой г. Киева

РелизыКЛИЕНТЫ СПОРТЛЕНДА СОБИРАЮТСЯ НА ПРОТЕСТ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети