США планує повністю "придушити" Росію

15 июня 2015
4063 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9171.jpg

Переговори про постійну дислокацію танків і іншого важкого озброєння є частиною планів НАТО щодо розміщення Сил швидкого реагування для стримування російського експансіонізму.

У відповідь на російський експансіонізм і нагнітання напруженості в Східній Європі, Польща і США обговорюють можливість розгортання американського важкого озброєння на території східноєвропейського регіону, що є радикальним відхиленням від військово-політичних планів, що мали місце з часів закінчення Холодної війни.

У неділю представниками міністерства оборони Польщі було оголошено, що Варшава і Вашингтон ведуть переговори з питання постійної дислокації американських танків та іншої важкої зброї в Польщі та інших країнах східноєвропейського регіону. Консультації ведуться в рамках планів НАТО щодо створення на базі Сил швидкого реагування Об'єднаної оперативної групи підвищеної боєготовності Spearhead Force з метою стримування спроб Кремля дестабілізувати країни колишнього радянського блоку, які є в даний час членами НАТО і ЄС.

Томаш Симоняк, міністр оборони Польщі, у минулому місяці провів переговори з цього питання в Пентагоні. У неділю Варшава заявила про те, що остаточне рішення буде прийнято найближчим часом.

Колишній верховний головнокомандувач НАТО в Європі американський адмірал Джеймс Ставрідіс, зазначив, що це рішення ознаменує «вкрай значуща зміна політики» в світлі нарікань з боку держав Східної Європи на надзвичайну пасивність Західної Європи і США в питанні гарантії безпеки країн, що межують з Росією, після анексії Путіним частини України.

«Такий крок забезпечить розумний рівень впевненості для що мають побоювання союзників, адже для того, щоб відчувати себе в безпеці, немає кращого засобу, ніж постійна присутність військ у тебе по сусідству», — сказав адмірал агентству Нью-Йорк Таймс.

Несподівані для всіх агресивні дії російського президента по відношенню до України спонукали західних військових стратегів на конкретні дії. На торішньому саміті альянсу в Уельсі був затверджений план розміщення Сил швидкого реагування НАТО в Польщі та країнах Балтії. В рамках багатотисячних військових навчань НАТО, які стартували 7 червня, на території Польщі проводять маневри частини німецької механізованої піхоти.

Плани США по дислокації важкого озброєння навіть більш масштабні. Нью-Йорк Таймс повідомляє, що бойові танки, автомобілі і важке обладнання будуть обслуговувати 5 000 військових. У колишніх підконтрольних СРСР державах від Балтики до Чорного моря буде нести службу військовий персонал 1200 одиниць пересувної військової техніки, включаючи 250 танків M1A2.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети