Стан Хосні Мубарака покритий "мороком"

15 апреля 2015
3416 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8288.jpg

Стан Хосні Мубарака покритий «мороком»: лікар екс-глави Єгипту спростував чутки про його смертьСьогодні в іноземній пресі, у інформаційного агентства FARS, з'явилася інформація про те, що колишній президент Єгипту Хосні Мубарак помер у ході важкої хвороби.

Екс-лідер країни довгий час знаходився в госпіталі «Аль-Мааді». Лікарі Мубарака відзначили, що його стан сьогодні дійсно погіршувався, проте вони продовжують боротися за його життя і на даний момент він «знаходиться в доброму здоров'ї», пише єгипетський портал «Масрауі».

Хосні Мубарак, прийшовши до влади, зумів стати одним з найбільших державних лідерів Близького Сходу. У 2005 році, коли він був обраний президентом Єгипту, країна перебувала в повній ізоляції від всього арабського світу, Західної Європи і була в стані конфлікту з усіма сусідніми державами.

Мубарак зумів відновити позиції Єгипту на міжнародній арені. Двічі (у 1989 і 1993 роках) обирався головою Організації африканської єдності. Завдяки йому були відновлені дипломатичні відносини з усіма арабськими країнами. За роки його правління Єгипет добився великих економічних успіхів. Частка громадян країни, які живуть за межею бідності, була в Єгипті на момент падіння Мубарака, однією з найнижчих в третьому світі.

А ще декілька років назад, прокуратура вимагала для колишнього єгипетського лідера страти за наказ стріляти по демонстрантах, внаслідок чого загинули близько 800 осіб. Перший раз суд засудив Мубарака до довічного ув'язнення, що ледь не стало тоді причиною нових вуличних заворушень. Той вирок обурив як прихильників, так і противників Мубарака і в підсумку був оскаржений, а розслідування почалося з нуля.

Похожие статьи:

ОбществоЯк вести сімейний бюджет при нерегулярному заробітку?

ОбществоПереселенці в Харкові: Що далі - не знаємо

ОбществоЩе одна країна відмовилася від Росії

ОбществоЯка найбільша біда українського суспільства

ОбществоВолонтери в Одесі. Хто і як грає на вашому співчутті?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети