Священники ідуть воювати

6 августа 2015
1790 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10017.jpg

У зоні АТО заступили на службу 12 священиків Київського патріархату

Про це, як передає «Донбас. Коментарі », повідомляє Донецька обласна державна телерадіокомпанія.

Як повідомив на брифінгу в Краматорську радник міністра інформаційної політики Олександр Бригинець, ініціатива виходить від самих військових, які хочуть мати своїх капеланів в батальйонах.

Зараз українська православна церква Київського патріархату підготувала близько чотирьохсот священиків для виконання обов'язків у військових частинах і на опорних пунктах. З урахуванням ротації одночасно в зоні АТО працюватимуть 70-80 капеланів. Духівники будуть утримуватися за рахунок релігійних громад.

До роботи капеланами запрошуються священнослужителі всіх релігійних організацій. Те, що першим відгукнувся Київський патріархат, не означає, що священнослужителям інших конфесій шлях в зону АТО закритий, підкреслив Олександр Бригинець.

Багато священників виступили із протестом, тому що вбивати людей не припустимо, навіть на війні. Вони створили свій веб-сайт, де закликають всіх припинити війну.

Нагадаю, Свяще́ник (диякон, пресвітер єпископ) — термін у більшості християнських церков та назва сану священнослужителя, поставленого єпископським рукоположенням (висвятою) на уділення священних таїнств, відправляння церковних богослужінь та релігійного обслуговування вірних.

Похожие статьи:

Политические статьиЯдерні ігрища самогубців.

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости УкраиныКличко: Влада оголосила війну народу України

Новости ПреступностиСвященник Киево-Печерской лавры наказан судом за незаконный вывоз валюты в Москву

ОбществоУдар по верхах. Війна очима учасника АТО

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети