Тільки 40% китайських жінок голять пахви

25 июня 2015
6202 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9338.jpg

Чергова онлайн-кампанія серед китайських інтернет-користувачів дивує своєю безпосередністю. Голити пахви або не голити — мабуть, для просунутих китайських дівчат вже немає такого питання. Звичайно, черговий флешмоб мав з кого-то початися.

Сяо Мейл, молода громадська активістка, не знайшла кращого застосування своєї енергії, ніж оголосити гоління пахв пригніченням жіночої природи і закликати викладати фотографії відповідної необробленої частини тіла в інтернет. Але, схоже, Сяо трохи промахнулася з цільовою аудиторією. Китай не Захід, де традиція обробки жіночого тіла налічує багато десятиліть. Як відзначають фітнес-інструктори, які знають своїх підопічних від п'ят до маківки, не більше 40% китайських жінок голять пахви. Враховуючи, що аудиторія фітнес-залів досить специфічна, швидше за все ми отримаємо більш низькі цифри для китайських жінок в цілому.

Виходить, що кампанія є ще однією марною ініціативою? Мабуть, не зовсім так. Хоча є один неприємний факт — азіатські жінки, схоже, не є вдячною аудиторією для західних засобів по видаленню волосся. Причина проста — цього волосся не так вже й багато. Зокрема, бренд Veet, який намагався в 2005 році проникнути в Китай, зіткнувся з незвичайною причиною відсутності продажів — китайські жінки просто не відчували потреби у видаленні волосся на тілі через їх нечисленність. Однак західні цінності проникають у Китай, і в 2012 році той же Veet був визнаний одним з самих швидкорослих західних брендів в Китаї.

Мабуть, пропаганда «чистого тіла» нарешті проникла в Китай настільки, щоб наслідувати Захід у всьому — в тому числі і в гоління всього тіла.

Похожие статьи:

Женский разделБоремося з целюлітом

ОбществоЧому чоловіки не хочуть платити аліменти?

ОбществоБойовики ІГІЛ продають жінок за пачку сигарет

Женский раздел50 звичок струнких жінок

ОбществоВ Японії відкрили готель для жінок, які хочуть поплакати

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети