Тільки 40% китайських жінок голять пахви

25 июня 2015
6442 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9338.jpg

Чергова онлайн-кампанія серед китайських інтернет-користувачів дивує своєю безпосередністю. Голити пахви або не голити — мабуть, для просунутих китайських дівчат вже немає такого питання. Звичайно, черговий флешмоб мав з кого-то початися.

Сяо Мейл, молода громадська активістка, не знайшла кращого застосування своєї енергії, ніж оголосити гоління пахв пригніченням жіночої природи і закликати викладати фотографії відповідної необробленої частини тіла в інтернет. Але, схоже, Сяо трохи промахнулася з цільовою аудиторією. Китай не Захід, де традиція обробки жіночого тіла налічує багато десятиліть. Як відзначають фітнес-інструктори, які знають своїх підопічних від п'ят до маківки, не більше 40% китайських жінок голять пахви. Враховуючи, що аудиторія фітнес-залів досить специфічна, швидше за все ми отримаємо більш низькі цифри для китайських жінок в цілому.

Виходить, що кампанія є ще однією марною ініціативою? Мабуть, не зовсім так. Хоча є один неприємний факт — азіатські жінки, схоже, не є вдячною аудиторією для західних засобів по видаленню волосся. Причина проста — цього волосся не так вже й багато. Зокрема, бренд Veet, який намагався в 2005 році проникнути в Китай, зіткнувся з незвичайною причиною відсутності продажів — китайські жінки просто не відчували потреби у видаленні волосся на тілі через їх нечисленність. Однак західні цінності проникають у Китай, і в 2012 році той же Veet був визнаний одним з самих швидкорослих західних брендів в Китаї.

Мабуть, пропаганда «чистого тіла» нарешті проникла в Китай настільки, щоб наслідувати Захід у всьому — в тому числі і в гоління всього тіла.

Похожие статьи:

ОбществоЧому чоловіки не хочуть платити аліменти?

ОбществоВ Японії відкрили готель для жінок, які хочуть поплакати

Женский раздел50 звичок струнких жінок

Женский разделБоремося з целюлітом

ОбществоБойовики ІГІЛ продають жінок за пачку сигарет

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети