Таїландських кондукторів змушують носити підгузники

29 июня 2015
2376 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9404.jpg

Таїландських кондукторів змушують носити підгузники

Люди, як правило, приймають наявність туалету на роботі як само собою зрозуміле, не замислюючись, як їм повезло, в той час як контролери громадського транспорту в Бангкоку, не мають можливості сходити в туалет.

Щоб кондуктори не відволікалися від роботи, їх зобов'язали носити підгузники для дорослих. Умови роботи тайських контролерів вважаються одними з найгірших — робочий графік не передбачає для них перерв у роботі навіть на те, щоб справити фізіологічні потреби. У зв'язку з цим вони повинні носити підгузники для дорослих протягом усього дня, що стає причиною розвитку у них захворювання сечостатевої системи.

Як розповіла одна з потерпілих, через неможливості сходити в туалет у неї була виявлена інфекція сечовивідних шляхів. Після того як жінка почала носити підгузники, ситуація ускладнилася.

«У них було дуже незручно рухатися, особливо після використання за призначенням», — сказала вона.

Коли автобус повертався на автовокзал, жінка повинна була бігти в туалет, щоб встигнути змінити підгузник до наступного рейсу. За її словами, вона використовувала принаймні два підгузника в день.

Нещодавно у працівниці був діагностований рак матки, тепер вона тепер потребує операції. Як стверджує жінка, причиною тому стало носіння підгузників.

Згідно з опитуванням, проведеним серед контролерів, 28% жінок-кондукторів носять підгузки протягом їх 16-годинних змін. Втім, ця проблема є лише однією з кількох, з якими тайським працівникам доводиться стикатися щодня.

Похожие статьи:

ОбществоУ Таїланді чоловік зґвалтував "Порше"

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети