Тарас Дідич: звітуємо про досягнення до Дня Незалежності

24 августа 2020
1140 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article19591.jpg

З любов'ю до України, з повагою до минулого нашого народу, з вірою в майбутнє ми вшановуємо 29-ту річницю Незалежності України.

Хочу зазначити, що за ці роки ми пройшли через різні випробування. Громада Дмитрівської сільської ради в складі якої села: Дмитрівка, Мила, Капітанівка в результаті злагодженої роботи завжди була передовою в Києво — Святошинському районі.

Завдяки створенню сприятливих умов для розвитку підприємництва були залучені до співпраці інвестори з України, США, Австрії, Туреччини, Німеччини. Побудовані нові підприємства: ТОВ «Віннер імпортс-авто», ТОВ «Інтеркабель», ТОВ «Чиста Вода», ТОВ «Нафтогазпромбуд», Кібер клініка Спіженка, готельно-ресторанний комплекс «Царьград», ТОВ «Агро Дмитрівка», ТОВ «Расбек», магазин «Мегамаркет», ТОВ «Жовтень» та багато інших. Завдячуючи цьому було створено більше 2 тисяч нових робочих місць.

Потужна економічна база і фінансове підґрунтя громади надало можливість утримання соціально-культурних закладів, спортивного клубу, пожежної команди, громадського формування з охорони правопорядку «Альбатрос».

Радію з того, що завдяки цим змінам, наші села стають привабливішими і комфортнішими.

Ми маємо прекрасну молодь, якою пишаємося!

Найбільшою подякою і нагородою є те, що наші діти — вихованці Дмитрівського будинку культури, в складі танцювальних колективів «Любисток» і «Парадайз», наші вокалісти, учасники художньої студії та авіамодельного гуртка неодноразово ставали переможцями різноманітних конкурсів.

 Спортсмени сільського спортивного клубу « Лідер» з дзюдо, фрі-файт, рукопашного бою, регбі, сумо перемагають в змаганнях на рівні чемпіонатів України, Європи. А в грудні 2019 року спортсмени СК «Лідер» с. Дмитрівка у складі збірної України на чемпіонаті світу з козацького двобою завоювали одну золоту, три срібних і одну бронзову нагороду!

Наша регбійна команда «Гарт» вперше в історії України стала призером чемпіонату України у двох вікових категоріях.

Досягнення в розвитку громади були належно оцінені, Уряд прийняв рішення про створення Дмитрівської ОТГ з адміністративним центром в Дмитрівці.

Вірю, що разом ми зможемо прискорити процес змін на краще вже в об‘єднаній територіальній громаді!

Бажаю всім нам єдності, миру та злагоди, міцного здоров’я, добробуту, сил і наснаги в усіх справах та починаннях! Процвітання незалежній Україні!

Сільський голова Дмитрівської сільської ради

Тарас Дідич

 

Похожие статьи:

ОбществоВихованець з Дмитрівки виборов призові місця в змаганнях з авіамодельного спорту

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети