Топ-10 провальних фільмів 2015 року

27 ноября 2015
1716 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11196.jpg

За версією Forbes 10 фільмів виявилися невдалими, або навіть провальними, за 2015 рік.

Матеріальні засоби, які були витрачені на створення фільмів перевищили в кілька разів грошову суму, ніж ту яку вдалось зібрати з прокатів. На вершині анти-рейтингу опинилася комедія під назвою "Рок на Сході". Головну роль у кінострічці зіграв знаменитий актор Білл Мюррей. Однак, фільм виявився невдалим. На зйомки було витрачено 15 мільйонів доларів, в той час як доходи виявилися в кілька разів менші, всього майже 3000000 доларів.

Другу сходинку посів фільм "Ганмен". Бюджет фільму-бойовика складався з 40 мільйонів доларів. А зібрати з прокату вдалося в чотири рази менше, 10000000 доларів.

 

"Кібер" опинився на третьому місці за рахунком. Ситуація тут теж не втішна. Співвідношення витрат і прибутку вийшло 70 і 20 мільйонів доларів. Кінострічка "Мимохідь" окупила себе в половину вартості зйомок. Ситуація хоч і краща в порівнянні з попередніми фільмами, однак не дотягує до окупності. Та ж ситуація сталася і з кінострічкою "Джем і голограма". Такі фільми, як: "Мордекай", "Ультра американці", "Поза себе", "128 ударів серця в хвилину", "Алоха" також мали невдалий, прямо сказати, провальний результат.

Варто зауважити, що незважаючи на участь знаменитих і талановитих акторів у цих фільмах вартість самих зйомок себе не окупила. Прокат навіть не зміг виправдати надії, які були покладені на вищенаведені кінострічки.

Похожие статьи:

ОбществоСкачувати піратські фільми стане набагато складніше

Новости УкраиныForbes Україна запускає україномовну версію сайту forbes.ua

Политические статьиНамагаючись забрати Крим, Путін може зруйнувати Російську Федерацію

Новости КультурыВ Україні заборонили «Бригаду»

Новости БизнесаВ американском рейтинге «Forbes» оказались 9 украинцев

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети