Туреччина незаконно постачає продукти в Крим

29 октября 2015
1799 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10815.jpg

Міністерство закордонних справ (МЗС) України відреагувало на повідомлення про постачання продуктів до окупованого Росією Криму з Туреччини.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС України.

«У зв'язку з появою згаданої інформації МЗС України невідкладно здійснив низку заходів з метою з'ясування ситуації. Зокрема, були проведені зустрічі з офіційними представниками Туреччини.» — Наголошується в повідомленні.

Турецька сторона, згідно офіційної позиції свого уряду, повідомила, що регулярно вживає низку заходів з метою попередження своїх громадян про незаконну окупацію АРК, небажаність здійснення як офіційних, так і торгових контактів з півостровом, а також необхідності дотримуватися українського законодавства і норм міжнародного права в цьому контексті.

«Аналогічна робота проводиться з представниками турецьких ділових кіл. За інформацією посольства України в Туреччині, турецька сторона не здійснює ніяких офіційних контактів з АРК.» — Наголошується в повідомленні.

Нагадаю вам, що у жовтні 2015 року Россільгоспнагляд повідомив, що Туреччина нібито напряму почала поставляти в окупований Росією Крим продукти харчування.

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети