Тварини теж люблять самогубство

3 августа 2015
6421 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9958.jpg

Багато вчених переконані в тому, що тільки лише Homo Sapiens схильні накладати на себе руки. Тим не менш, деякі з них доводять зворотне: тваринам, що володіють зачатками інтелекту, також властиво з якихось причин обривати своє життя. Сибірські мисливці, наприклад, розповідають про бурундуків, які вішалися на гілках, коли їх комори розоряли.

У Швейцарії, протягом трьох днів, стрибали з обриву, одна за одною, двадцять вісім корів. Причину цій дивовижній події так і не знайшли.

Не тільки корови, але і вівці в масовому порядку покінчили з життям, — це сталося в Туреччині. Без усяких причин півтори тисячі овець дружно кинулися в глибоку ущелину.

У Шотландії побудований міст, з якого вже кілька десятків років стрибають собаки, розбиваючись на смерть. Деякі з них все-таки залишаються в живих, але найдивніше те, що пси, які вижили (в основному це «довгоносі» породи) знову повертаються на міст і повторюють жахливий стрибок (до речі, всі собаки-самогубці вибирають одну і ту ж сторону моста для стрибка).

Якщо вірити легенді, 200 років тому з цього злощасного моста батько скинув свого сина, будучи переконаним у тому, що син його одержимий бісами. Його пес, присутній при цьому інциденті, любив хлопчика і стрибнув слідом за ним. Нібито після цього собаки і почали стрибати з того моста.

Екстрасенси, що дослідили шотландський міст, стверджують, що пси стрибають вниз, так як бачать там примар, які кличуть їх.

Найбільше випадків, коли тварини здійснюють самогубства, реєструють навесні і восени. Деякі пов'язують це з психічними загостреннями, яке наздоганяє живих істот у ці часи року.

Існує також думка про те, що масовий характер самогубства тварин приймають, коли на певній території перевищується деяке число особин даного виду, іншими словами, відбувається надмірне заселення тваринами якоїсь території, що може призвести до голоду серед них.

Похожие статьи:

ОбществоУ Тбілісі загинуло більше 300 тварин із зоопарку

Здоровье и медицина​До чого сняться тварини?

ОбществоБездомні тварини з Донбасу «біжать» на Дніпропетровщину

ОбществоНайдорожчі подарунки, які робили власники своїм домашнім улюбленцям

Здоровье и медицинаДомашні тварини лікують безліч хвороб

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети