У Дніпропетровській області Правий сектор побився із селянами.

2 апреля 2015
3323 просмотра Голосов: 2 Автор:Діма Ждовану
article8099.jpg

Бойовики визнаної в Росії екстремісткою організацією «Правий сектор» бються із бабами і молодими дівчатами: такі кадри потрапили в інтернет днями.

Конфлікт стався у Дніпропетровській області, між селами Курилівка і Миколаївка, які знаходяться в Петриківському районі.

На відеозаписі зафіксовано, як бійці, одягнені в камуфляж, спочатку лаються з жінками, а потім переходять до фізичного насильства.

Причиною сутички стала спроба рейдерського захоплення поля №11, що знаходиться у власності одночасно у чотирьохсот сімей, які проживають у селах. Цю землю якраз і спробувала незаконно захопити одна велика агрокомпанія, найнявши для цього активістів «Правого сектора».

Інцидент стався 28 березня. За словами селян, це була спроба рейдерського захоплення поля №11, яким володіють понад 400 осіб.

Ми помітили на дорозі біля поля машини. З'ясувалося, що цю масовку покликала агрофірма, яка намагається забрати у нас землю. Потім на поле взагалі приїхав чужий трактор з бороною. Ми перекрили йому дорогу. Поки сперечалися, з посадки виїхав автобус з бійцями ПС. Ударили жінку, почалася бійка.

Представники «Правого сектора» запевняють, що були присутні на полі суто заради «охорони порядку» — нібито, їх покликали пайовики, які здають свої ділянки місцевій птахофабриці. А конфлікт почав якийсь бізнесмен, який побив головного інженера. Свою вину націоналісти заперечують: «Наші хлопці прийшли з фронту — це смішно, щоб вони били жінок», — заявив заступник голови дніпродзержинської організації «Правого сектора» Аскольд Можейко.

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети