У Донецьк повертається життя

4 октября 2015
2367 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10507.jpg

Місцеві жителі розповідають про появу на вулицях міста пробок з дорогих автомобілів.

Один з жителів Донецька так описує атмосферу в місті «Навіть вид розкішних, непомірно дорогих авто, що заполонили за останній місяць вулиці Донецька, змушує щулитися від несподівано підступаючої нудоти. Неначе ненавмисно наступив на слимака. Продавши хоча б одну таку машину, можна було врятувати від голоду сотню собак, які насилу пережили голодну військову зиму. І одиниці, що не пережили.

Масове повернення в місто, яке раптово перестало служити мішенню для української артилерії, нагадувало нашестя сарани, яка вкрила суцільною ковдрою міський екстер'єр. Міський трафік по щільності ще, звичайно, не повернувся до довоєнних параметрів, але ось-ось дотягнеться до них. У супермаркетах знову з'явилися статні і не дуже чоловіки і жінки в одязі «від кутюр», пахучі вишуканих парфумів. У кав'ярнях знову можна зустріти молодих людей, в руках яких у поєднанні з графічно вивіреним мізинцем, чашка кави перетворюється в цілу мізансцену. Повертаються колишні «господарі життя». І все б нічого, зрештою, місто потребує людей, вони — його кров і плоть.

На думку „мажорів“ в Донецьку, ті, хто пережив важкі розстрільні часи в місті, залишилися в ньому вимушено — тільки тому, що не мали грошей виїхати і влаштуватися в далеких і безпечних межах. А от якби водилася копієчка, вони бігли б натовпом, намертво вбиваючи у полотна доріг своїми дешевими черевиками придорожню пиль. Це фірмове презирство. До війни воно пульсувало в темах мирного, хоча і нещадного до невдах капіталістичного устрою, проте змістовно було тим же самим. Слабким немає місця на цьому святі життя ».

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаДивна хвороба, яка заважає жити

Образование и наукаЩо треба робити під час артобстрілу

БлаготворительностьШанс на життя

БлаготворительностьСміх дитини – найкраща подяка для нас

ОбществоНосити окуляри або брекети модно і весело

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети