У Іловайськ прибули 600 російських військових із Бурятії

29 марта 2015
3107 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7993.jpg

Офіційний сайт Донецької обласної адміністрації повідомляє про те, що бойовики ДНР і ЛНР не виконують заборони на використання важкого озброєння, і продовжують зміцнювати військовими з Росії свої ряди.

На станцію Іловайськ з Росії прибув ешелон з артилерією для терористів.

У повідомленні Донецької ОДА повідомляється про недавні обстріли українських військових з боку бойовиків з важкого озброєння і мінометів.

Також, заступник командувача АТО Валентин Федичев повідомив, що в Горлівку та Іловайськ прибули російські бойовики і службовці регулярної російської армії.

За даними Федичева, 25 і 26 березня в Горлівку прибуло 200 російських козаків зі зброєю, а в Іловайськ були перекинуті 600 російських військовослужбовців з Бурятії.

Нагадаємо, 18 березня керівник Головного слідчого управління Служби безпеки України Василь Вовк оприлюднив відео, зняте бійцями батальйону Донбас під Іловайськом в серпні минулого року.

На відео — захоплений українськими бійцями російський екіпаж танка. Російські військовослужбовці, двоє танкістів і двоє десантників, розповіли про свою участь у військових діях на боці терористів. «Наші бійці зробили відеозйомку навіть у тих бойових умовах, в яких вони опинилися. Хлопці хотіли довести, хто воює проти нас», — зазначив Вовк.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети