У Москві стався теракт

23 июля 2015
3207 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9780.jpg

У столиці Російської Федерації — Москві стався підпал дорогого автомобіля. Як встановили прибулі на місце пожежники і поліція. Був спалений розкішний італійський спорткар Ferrari.

За словами охоронця комерційної організації, розташованої поруч з місцем події, в автомобіль кинули коктейль Молотова. Вибігши на вулицю, він побачив стовп з вогню і диму, який в лічені хвилини перетворив розкішний автомобіль вартістю понад 100 000 USD в марну купу металобрухту. Також, охоронець зазначив, що дана іномарка близько двох років безгосподарно була тут припаркована. Причини події на даний момент з'ясовують співробітники правоохоронних органів.

Цю подію будуть враховувати як теракт, однак офіційної інформації поки ще не надали.

Нагадаємо, Терористичний акт — це застосування зброї, вчинення вибуху, підпалу чи інших дій, які створювали небезпеку для життя чи здоров'я людини або заподіяння значної майнової шкоди чи настання інших тяжких наслідків, якщо такі дії були вчинені з метою порушення громадської безпеки, залякування населення, провокації воєнного конфлікту, міжнародного ускладнення, або з метою впливу на ухвалення рішень чи вчинення або невчинення дій органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, службовими особами цих органів, об'єднаннями громадян, юридичними особами, або привернення уваги громадськості до певних політичних, релігійних чи інших поглядів винного (терориста), а також погроза вчинення зазначених дій з тією самою метою.

Похожие статьи:

Новости в миреВ результаті теракту в Пакистані загинули 11 поліцейських

Политические статьиАлексей Мельников: Произошедшее во Франции имеет российское измерение

ПроисшествияВ Донецке унижтожена электростанция, электричество отсутсвует

Новости БизнесаЛеонардо Ді Капріо зіграє у фільмі про теракт на Олімпіаді

Новости в миреТеракт в Німечині - підпал офісу

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети