У Москві зросла кількість згвалтувань

7 мая 2015
3350 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8552.jpg

Більшість тяжких злочинів і згвалтувань в столиці Росії в 2014 році зробили приїжджі, говорить начальник ГУВС Москви, генерал-лейтенанта міліції Володимир Колокольцев.

«У нас в місті йде зростання, наприклад, згвалтувань, причому зростання дуже сильне, порядку 79 відсотків! Це так звані заробітчани, які живуть і працюють тут і задовольняють свої фізіологічні потреби таким злочинним шляхом », — підкреслив начальник ГУВС.

Відзначимо, що про зростання числа злочинів, скоєних мігрантами, говориться вже давно. Так, навесні 20013 року перший заступник глави МВС РФ генерал-полковник міліції Михайло Суходольський відзначав 15-відсоткове зростання цього показника.

На цьому тижні Слідчий комітет так само заявив, що в Москві за минулий рік значно зросла кількість зґвалтувань:

«Зростання злочинів цієї спрямованості зафіксовано у восьми з десяти адміністративних округів, найбільш значний відзначений у Східному та Західному округах», — повідомив Яковенко, в.о. керівника Головного слідчого управління Слідчого комітету по Москві

Як пояснив керівник Центру правової та психологічної допомоги в екстремальних ситуаціях Михайло Виноградов, зростання таких злочинів пов'язане з великою кількістю нелегальних робітників, які живуть у столиці.

«Серед приїжджих дуже багато чоловіків, а жінок, навпаки, практично немає. Згвалтування були і будуть незалежно від приїзду нелегальної робочої сили, є п'ющі люди або ненормальні, є ті, які захоплюються садомазохізмом, які можуть вийти за рамки. Але от зростання таких злочинів спостерігається за рахунок приїжджої публіки. У Москву частіше їдуть гарячі південні чоловіки, які можуть не дотримуватися наших норм, не розуміють нашого дрес-коду, відірвані від своїх жінок. Джинси і міні-спідниця можуть виявитися провокацією. Крім того, навіть незважаючи на те, що чоловіків в Росії менше, ніж жінок, далеко не кожна росіянка захоче мати справу з гастарбайтером. І поки ми не наведемо порядок з приїжджими — матиме зростання такого типу злочинів », — пояснив Виноградов.

Між тим, незважаючи на послідовне зниження квоти на іноземних робітників у Москві — з 600 тис. чоловік в 2008 році до планованих 200 тисяч в 2014 році, ніякого поліпшення ситуації не спостерігається. Цифри можуть заспокоїти, схоже, тільки чиновників. Прості москвичі без всякої статистики можуть сказати, що рік від року зростає як кількість мігрантів, так і кількість скоєних ними злочинів. На думку мешканців столиці, пояснюється це тим, що більшість заробітчан працює в Москві і Підмосков'ї нелегально.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети