У Німеччині почався суд над "бухгалтером Освенцима"

21 апреля 2015
2663 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8356.jpg

Великий резонанс викликав судовий процес над 93-річним Оскаром Грейнінгом, який зараз проходить у Німеччині. Світова громадськість вражена, що справа Гренінга, якого звинувачують у причетності до вбивств 300 тисяч людей у концтаборі Освенцим, взагалі дійшла до суду, оскільки тисячі нацистських злочинців так і продовжили гуляти по світу без будь-якого покарання.

На суд приїхали Хейді Бомм з Канади, якій 87 років, і Єва Фахіді з Угорщини, якій вже 90. Вони були в Освенцімі, виживши тільки завдяки диву. Хтось наказав їм іти «направо». Ті, хто вирушив «наліво», потрапили в газові камери.


«Що я хочу почути від нього? Що він може мені сказати? Поверне він до життя кого-небудь з убитих?» — Каже Єва Фахіді.

Оскара Гренінга прозвали в ЗМІ «бухгалтером з Освенцима», він не ховається і спокійно роздає інтерв'ю. З режисерською групою ВBС Гренінг розмовляв більше дев'яти годин, а в результаті бесіди з'ясувалося, що Оскар прихильник сухого слідування інструкціям. Своєї провини Гренінг не бачить, він зазначав, що його руки »не забруднені кров'ю", він лише сортував речі і відправляв гроші в Берлін.

Колишні в'язні Освенціма відзначають, що цей процес для них — подарунок долі, і справа не в покаранні як такому, оскільки колишній есесівець жив у благополуччі всі ці роки, йдеться про судовий прецедент.

«Навіть якщо б він був бібліотекарем або шофером, або постачальником чого-небудь, що допомагало працювати машині смерті, його повинні визнати винним», — впевнена колишня ув'язнена табору Освенцим Хейді Бомм.

Відзначимо, що з 7000 членів Ваффен СС за 70 років у ФРН на судовій лаві виявилися лише 29 осіб. Причому справи найчастіше розвалювалися. Більшість же злочинців померло, так і не доживши до суду.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиСуд відмовився замінити вирок Іващенку

Новости ПолитикиВласенко заявляет, что его хотят посадить в тюрьму на два года

Новости в миреБібер зміг домовитися з охоронцем, що подав на співака до суду за побиття

Новости УкраиныРозгін Євромайдану 30 листопада. Суд виправдав Попова і Сівковича

Новости в миреУ Болівії суд відмовився дозволити аборти

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети