У Польщі з'явились унікальні дороги

5 мая 2015
2947 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8532.jpg

На даний момент вже більше 100 кілометрів доріг у Польщі покриті гумою. Для нового покриття була розроблена спеціальна технологія, в рамках якої в бітум додають гуму.

У Польщі триває активна робота з будівництва доріг з гумовим покриттям. Виробники асфальту вважають, що такий метод побудови допоможе вдосконалити міцність доріг, при цьому експлуатація автомобіля стане більш приємною і позбавить вуха від надмірного шуму.

На даний момент вже більше 100 кілометрів доріг у Польщі покриті гумою. Для нового покриття була розроблена спеціальна технологія, в рамках якої в бітум додають гуму, яку раніше отримали з подрібнених автомобільних шин. На один кілометр гумової дороги необхідно від 400 до 1200 відпрацьованих шин.

Активне використання відпрацьованих шин значно зменшить кількість гумових відходів. Крім того, нове дорожнє покриття стане більш безпечним і довговічним, зазначають розробники.

Основна перевага нових доріг — стійкість. Матеріал, з якого вони виготовлені, більш міцний, в результаті чого покриття не розтріскується і менш піддається впливу низьких температур або старіння. Гумові дороги зможуть значно скоротити витрати на численні ремонти, а також підтримає дорожнє покриття в належному стані, вважають експерти.

Похожие статьи:

Новости КиеваКолишній президент Польщі Лех Валенса сьогодні відвідає Київ

Новости БизнесаНам потрібно 35 мільярдів доларів допомоги - Колобов

Новости Украины​Україна імпортувала через Польщу 4 млн кубометрів газу за один день

Новости в миреПольща ускладнила видачу дозволів на роботу для українців

Новости в миреУкраїнські кордони патрулюють літаки НАТО

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети