У Росії з'явилися проблеми

30 мая 2015
3411 просмотров Голосов: 1 Автор:Валєра Мозговий
article8898.jpg

Закон про засекречування втрат у мирний час ясно свідчить про те, що через втрати на фронті у РФ виникли проблеми, які хвилюють і Генштаб, і Збройні сили, і особисто Путіна.

До цього моменту у них залишалася надія, що вдасться приховати це все «під ковдрою», але ми живемо в сучасному інформаційному суспільстві, і цілком якісні дослідження показують, що мерці є, на їх могилах лежать вінки від Міністерства оборони, і зрозуміло, що вбили цих солдатів в Україні. Так що ковдра розповзлася в клаптики і продовжить розповзатися далі, оскільки очевидно, що трьома-п'ятьма втратами там справа не скінчиться. Світло на події пролили і полонення двох спецназівців ГРУ, і процес розкриття фактів буде продовжуватися.

Влада до останнього не хотіла приймати цей закон: намагалася утримати все шито-крито в рамках чинного законодавства. Але виявилося, що це неможливо.

А тепер подібного роду розслідування будуть прирівнюватися до державної зради і розголошення державної таємниці, що передбачає серйозні тюремні терміни. Так що задача, яку ставить перед собою Кремль, зрозуміла: заткнути незалежних розслідувачів.

Зрозуміло, цей закон є частиною глобальної компанії з придушення альтернативних джерел інформації. Очевидний і зв'язок з тим, що зараз відбувається з фондом «Династія». Факти говорять самі за себе.

Тим не менш, Кремль боїться не тільки майбутніх втрат, неминучих у разі нових боїв, але і минулих, які можуть спливти в невідповідний момент, якщо не заборонити незалежні розслідування. Зараз для Москви головне — не допустити потрапляння даних про вже понесені втрати в інформаційний простір.

У будь-якому випадку Путіну потрібно готуватися до військових неприємностей – я не думаю, що він зараз хоче ескалації, але є цілий ряд факторів, які можуть змусити його прийняти таке рішення. Відповідно, краще мати в рукаві такий закон на всяк випадок, адже Путін любить готуватися заздалегідь.

З точки зору піару це був неприємний, але вимушений хід: в іншому випадку положення президента було б набагато гірше — Путіна могли б звинуватити в тому, що він приховує втрати. Тепер же про це і заговорити буде не можна. Хоча саме по собі це рішення незаконне: в Конституції записано, що приховування інформації щодо важливих суспільних питань, заборонено.

Мені здається, що втрати російської армії в неоголошеній війні є досить-таки суспільно значущим фактом.

Похожие статьи:

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

ОбществоРедактор телеканалу "2+2" пішов на фронт

Новости ОбществаЯкі школи у зоні АТО

ОбществоМобілізація не для всіх

БлаготворительностьЯК ЖИВУТЬ ПРИФРОНТОВІ ШКОЛИ В АРТЕМІВСЬКУ ТА СВІТЛОДАРСЬКУ?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети