У Top Gear з'явився новий ведучий

17 июня 2015
1839 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9202.jpg

Керівництво ВBС не виключає повернення команди Джеремі Кларксона в передачу Top Gear, але тільки через три роки, так як канал вже підписав контракт з британським шоуменом Крісом Евансом.

Кореспондент британської телерадіомовної компанії BBC Девід Сіллітоу пояснив, що «з самого початку існувало питання про те, які варіанти відкриті для BBC, чи є шанс на те, що Кларксон і ще двоє ведучих можуть повернутися в певний момент, Двері не були закрита. Офіційно вони не були звільнені… Просто після нападу, вчиненого Кларксоном, було вирішено не продовжувати його контракт. Завжди формально існує можливість того, що вони повернуться. Однак у найближчі три роки вони всі троє не з'являться на екранах».

BBC підписала контракт на три роки з Евансом. Він змінить Кларксона, з яким компанія не продовжила контракт цієї весни після його бійки з продюсером програми. Співведучі Джеймс Мей і Річард Хаммонд також не з'являться на екрані.

Видання зазначає, що Кріс Еванс є одним з найпопулярніших і високооплачуваних шоуменів на британському телебаченні і радіо. Він став відомий в 1990-і роки, коли вів ранковий ефір на Четвертому каналі національного телебачення. Зараз Еванс працює на другій програмі радіо BBC Radio 2 ведучим ранкового шоу, яке є найпопулярнішим в країні і має аудиторію в 10 млн слухачів.

Еванс також є хорошим другом Кларксона. Новий ведучий Top Gear любить швидкі машини і володіє колекцією дорогих спортивних автомобілів.20 березня шанувальники шоу привезли на танку до офісу корпорації BBC мільйон підписів під петицією з вимогою повернути в ефір Джеремі Кларксона. Тим не менш, 25 березня BBC оголосила, що не буде продовжувати з ним контракт.

Похожие статьи:

ОбществоBBC може збанкрутувати

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети