У Великобританії панує педофілія

1 июня 2015
3178 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8935.jpg

Проблема педофілії особливо гостро обговорюється і намагається вирішитися у Великобританії. Комісар з прав дитини в Англії Сью Береловиц заявила, що в останні два роки ця трагедія британського суспільства досягла приголомшливого масштабу.

Береловиц зазначила, що обсяги розповсюдження дитячої порнографії через інтернет і соціальні мережі роблять суспільство Об'єднаного Королівства «сексуалізованим», що призводить до зростання насильства над жінками, так і над дітьми. Причому здійснюється і підлітками в тому числі, які сприймають секс, нехай навіть з примусу своєї жертви, «етапом дорослішання».

«Дитяче порно і розповсюдження непристойних зображень дітей в соціальних мережах, безсумнівно, впливає на молодих людей, які ростуть і псують свої враження про секс і сексуальність», — вважає вона.

І пані Береловиц, і засновник та глава Національної асоціації жертв насильства в Великобританії Пітер Сондерс, на питання про те, скільки в країні досі не спійманих злочинців, зазначили, що «В Британії немає такої кількості в'язниць, щоб вмістити всіх діючих педофілів і ґвалтівників».

Береловиц і Сондерс звернулися до влади і правоохоронних органів країни з проханням сприяти у вирішенні цієї проблеми та забезпеченні безпеки громадян Королівства.

Співробітники правоохоронних органів провели операцію «Hydrant», в рамках якої збиралася інформація з поліцейських відділів в Англії, Уельсу, Північної Ірландії та Шотландії. Відомості виявилися невтішними — за останні кілька років розбещення спіткало більше 1400 неповнолітніх.

Позови подані проти 154 шкіл, 75 дитячих будинків і 40 місць релігійних установ.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииВ ЄС заборонять використання соціальних мереж особам молодше 16 років без згоди батьків

Новости Общества​«За Русь Святую»: чим хваляться в соцмережах донецькі сепаратисти (ФОТО)

IT-ТехнологииFacebook дозволить замітати за собою сліди в соцмережі

Новости Общества​Користувачі соціальних мереж проти концертів Ані Лорак

ОбществоПорнографія руйнує ваш мозок

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети