Україна облаштує кордон із Росією сучасними радіолокаційними системами

7 сентября 2015
1823 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10239.jpg

Українсько-російський кордон облаштують сучасними радіолокаційними системами (РЛС), здатними виявити порушника в радіусі 40 кілометрів. Про це сьогодні на спільному брифінгу розповіли перший заступник голови Держприкордонслужби України Василь Серватюк і засновник американської компанії-розробника Aerocraft Ігор Пастернак.

«На сьогоднішній день нами опрацьовано, і у нас є мета, що дві радіолокаційні станції до кінця року нами будуть встановлені і включені в загальну систему освітлення як надводної обстановки, також і повітряної. Ціна питання зараз відпрацьовується. Є закритий проект постанови Кабміну і рішення РНБО з цього приводу. Ціна до кінця ще не вирішена.

За словами розробника системи Ігоря Пастернака, цей радіолокаційний комплекс здатний „бачити“ на відстані 40 км. „Вона унікальна тим, що бачить повітря, бачить землю, вона дозволяє тримати до 200 цілей, в залежності від розміру, вести їх, визначати їх поведінку, це нові технології, які дозволяють побачити навіть пластмасовий дрон. Крім того, до цього радару приєднана камера, і в цій камері багато різних сенсорів, які бачать вночі і вдень “, — сказав він.

Пастернак також додав, що точно такі ж радіолокаційні системи компанія Aerocraft поставляє в країни НАТО.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети