Українці більше витрачають, ніж заробляють

10 июля 2015
2986 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9570.jpg

За підрахунками експертів аналітичного центру, середній продуктовий набір пересічного українця на місяць в рази перевищує прожитковий мінімум, встановлений урядом.

«В аналогічні періоди минулих років середня вартість продуктових кошиків українців була значно нижчою», — повідомили фахівці. «А ось вже в травні цього року, середня вартість продуктового набору, який щомісяця купує середньостатистичний українець, підвищилася на 8%. Це говорить про те, що інфляція негативно позначається на добробуті населення».

Варто нагадати, що прожитковий мінімум, встановлений урядом, включає в себе необхідні для підтримки життя продукти харчування, а також непродовольчі товари і послуги, якими користується населення для задоволення своїх основних соціальних потреб.

Дані набори були затверджені українським урядом ще в квітні 2010 року і, незважаючи на негативну сторону ситуацію в державі, до теперішнього часу залишилися незмінними.

За словами фахівців, найбільш кращі показники співвідношення розміру прожиткового мінімуму та мінімальної вартості необхідного продуктового набору, спостерігалися в 2010 році – відразу після вступу в силу даної постанови.

Похожие статьи:

ОбществоВсе більше держав Шенгенської зони відмовляють українцям у візах

Новости УкраиныУкраїнці стали більше заробляти

ЭкономикаУкраїнці масово оформляють субсидії

Новости в мире​Євросоюз додав до списку на санкції ще декількох українців

Новости ОбществаПосилюється перевірка реєстрації українців за місцем проживання -Указ Президента

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети