Українські прокурори отримуватимуть 15 тисяч гривень на місяць

16 июля 2015
1575 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9674.jpg

Українські прокурори після проведення реформ будуть отримувати зарплату від 15 тисяч гривень, залежно від займаної ними посади. Така зарплата цілком реальна, адже прокурорський штат істотно скоротиться.

Таку інформацію повідомив заступник Генерального прокурора України Давид Сакварелідзе. Надбавки до зарплати нові прокурори отримають вже восени 2015 року, після реформування та скорочення штату.

Згідно зі статистикою, яку оприлюднив заступник генпрокурора, на даний момент у районних прокуратурах працює 8000 фахівців. Після реформування і створення так званих місцевих прокуратур їх залишиться 5 тисяч. Також заплановані скорочення в обласних прокуратурах.

Сакварелідзе зазначив, що за рахунок зменшення кількості співробітників будуть підвищені заробітні плати тих працівників, які залишаться на службі в прокуратурі.

Нагадаємо, що раніше Сакварелідзе заявив, що без адекватної заробітної плати на прокурорській посаді нікого не втримати, і заробітна плата прокурорів і слідчих повинна бути досить високою.

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети