Українське телебачення зазнало падіння

29 сентября 2015
1922 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10439.jpg

Під час міжнародної конференції «Кінобізнес», яка проходила в рамках медіафоруму KIEV MEDIA WEEK, експерти ринку обговорювали майбутнє українського телебачення. Генеральний директор компанії Vizeum України Костянтин Стрюков розповів про те, в яких умовах функціонує сьогоднішнє ТБ, як розвиваються світові телеформати і коли українське телебачення дозріє до змін.

Українське телебачення за короткий час встигло пережити один підйом, один розквіт і кілька падінь поспіль. І якби перше падіння було болючим, все змінилося б до невпізнання. Але боляче не було — врятував секретний засіб українського ТБ.

Політична і економічна кризи вдарили і по «тумбочці». І ось що ми маємо сьогодні: ринок реклами мацає дно, іноземний контент став малодоступний, а російський — під забороною. Українському телебаченню доведеться виходити із зони комфорту

У телевізійному середовищі ходить жарт: гроші телеканали беруть з реклами, а якщо не вистачає, то з «тумбочки». Так з подачі одного з топ-менеджерів стали натякати на власників каналів. Українське ТБ завжди знаходилося в зоні комфорту, адже «в тумбочці» завжди були гроші. Але світ несподівано змінився. За два останні роки український ринок реклами значно скоротився в гривнях і буквально звалився в доларовому еквіваленті — в 3,6 рази. А оскільки контентом торгують у твердій валюті, це позначилося і на якості ТБ.

Політична і економічна кризи вдарили і по «тумбочці». І ось що ми маємо сьогодні: ринок реклами мацає дно, іноземний контент став малодоступний, а російський — під забороною. Українському телебаченню доведеться виходити із зони комфорту.

Нещодавно на конференції KIEV MEDIA WEEK прозвучала здорова думка. Якщо грошей на всіх не вистачає, повинні залишитися дві телевізійні групи замість чотирьох, ринок платного телебачення і ринок контенту. Рекламний ринок дві групи витримає. Якщо глядачеві захочеться подивитися інші цікаві канали, є великий вибір платних операторів.

Похожие статьи:

Новости ОбществаМер Києва звільнив директора Бесарабського ринку

IT-ТехнологииGigabyte більше не випускатиме смартфони

IT-ТехнологииМайбутнє все ближче

ОбществоВ ЄС почали купляти нові автомобілі

ОбществоТеракт на ринку, більше 100 загиблих!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети