Український бізнесмен має намір відправити в Тбілісі двох левенят

23 июня 2015
3281 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9298.jpg

Українці не могли залишитися байдужими до біди, що спіткала Тбілісі 14 червня. Тоді із затопленого Тбіліського зоопарку втекли тварини, в тому числі хижаки: леви, тигри, ведмеді та вовки. Багато звірів загинули. Несподіваний подарунок для потерпілого зоопарку приготували в Запоріжжі: місцевий бізнесмен і депутат обласної ради Геннадій Пертая має намір відправити в Тбілісі двох левенят, які нещодавно народилися в його розпліднику.

— Спочатку в мене було бажання залишити левенят з батьками, тому що прайд має бути повним, у лева має бути кілька самок, — пояснив власник тварин Геннадій Пертая. — Але Олександр Пилишенко відрадив, так як згодом виникнуть проблеми з малюками, які будуть народжуватися. Тому левенят треба кудись пристроювати. А тут як раз таке горе сталося в Тбілісі. Я туди дзвонив, дізнавався, які там є проблеми… Мені пощастило, по батькові я — грузин, а по мамі — українець. Але так як живу тут, то відчуваю себе українцем…

Про художника, коваля, приватного підприємця і власника приватного зоопарку у Василівці Запорізької області Олександр Пилишенка ЗМІ розповідали не раз. Після того як Пилишенко встановив світовий рекорд, 36 днів провівши у вольєрі з левицею, він був занесений в Книгу рекордів України.

Геннадій Пертая зізнається, що обожнює тварин з дитинства і, коли приїжджає в якесь місто, першою справою відвідує місцевий зоопарк. Особливо любить берлінський, де для тварин створені усі умови. Свою мрію містити хижаків бізнесмен реалізував лише чотири роки тому, коли на території його підприємства з'явилося житло для царя звірів і його подруги.

— Зараз Тбіліський зоопарк повинні привести в порядок, — говорить Геннадій Пертая. — На щастя, для наших малюків, яким немає ще й двох тижнів, на перший час не потрібен великий вольєр. Тим часом ми в Україні будемо оформляти всі необхідні документи на цих тварин відповідно до вимог нашої країни і Грузії, так як можлива різниця в пакеті документів. Ми їх будемо тримати до тих пір, поки не побачимо, що левенята дійсно зміцніли. Може, за місяця півтора буде можливо їх вивозити. Це буде своєрідний дар від запорізької громади зоопарку в Тбілісі.

Назв у левенят — дівчинки і хлопчика — поки що ще немає. Геннадій Володимирович запропонував запорожцям придумати самим. Пропозиції можна надсилати на електронні адреси info@timenews.in.ua і timenews.in.ua@gmail.com.

Примітно, що бізнесмен готовий виплатити 2000 гривень за кожне ім'я, яке буде присвоєно левеняті.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети