Усама бен Ладен все ще живий

22 июня 2015
3817 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9283.jpg

Пройшло вже чотири роки з моменту передбачуваної смерті колишнього «терориста №1» Усами бен Ладена. Передбачуваної тому, що в ході деяких розслідувань правдивість цього питання ставиться під сумнів.

Портал WikiLeaks опублікував документи, в яких йдеться, що син Бен Ладена Абдулла надсилав керівництву США запит, де цікавився про те, чому йому не надали свідоцтва про смерть батька. Зазвичай американські спецслужби надають подібні документи відразу.

WikiLeaks відкрив доступ до деяких документів Саудівської Аравії, вихідці з якої підозрюються в здійсненні терактів 9/11. В них наводилися і лист американського генерального консула в Ер-Ріяді, Глена Кайзера, який відповів Абдуллі бен Ладену, що за фактом смерті його батька такого документа випущено не було.

У матеріалах вільних дослідників вказується, що минулого літа Білий дім віддав розпорядження минулого літа почати антитерористичну операцію в горах північного Вазірістану — прикордонної і невизнаної області на північному заході Пакистану, поблизу якої, згідно з поки офіційною версією, був знищений Усама бен Ладен.

Ці відомості кидають тінь сумніву на факт знищення лідера «Аль-Каїди». Що робити, якщо протягом багатьох років він вважався мертвим, а версія британських і американських спецслужб була подвійним блефом? Міг він бути залишеним в живих західними союзниками для того, щоб привід боротьби з тероризмом, який багато країн використовують для вторгнення в заборонені політичні режими, зберігався?

Ці відомості поки не коментуються політичними представниками світових урядів, проте факти, зібрані WikiLeaks, змушують замислюватися про прозорість цієї справи.

Похожие статьи:

ОбществоСправжній Донбас: терорист прикривався власними дітьми

Новости ПолитикиДонбас: люди все більше не хочуть бачити терористів

Новости в миреКадиров пообіцяв ліквідувати лідера «Правого сектора» Яроша

ОбществоУсама Бін Ладен все ще живий?

ОбществоВбили Олексія Мозгового

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети