Відомий російський боксер вийшов з коми

26 июня 2015
3155 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9348.jpg

Через майже 7 тижнів після того, як Дениса Бойцова знайшли без свідомості в берлінській підземці, німецькі лікарі прийняли рішення вивести боксера зі штучної коми. Стан спортсмена як і раніше важкий. Він самостійно дихає і відкриває очі, але не розмовляє і не рухається.

Бойцов вже переніс дві операції на голові, лікарі планують провести третю. Після коми спортсмена перевели в клініку, що спеціалізується на відновленні пацієнтів, які перенесли кому. Лікарі поки не дають прогнозів на повне відновлення.

Денис Бойцов, як і раніше на рідкому харчуванні. Він схуд більш ніж на 30 кілограмів — з 103 до 70. У Берлінській клініці поруч з боксером постійно знаходяться його вагітна дружина Ольга, батько і брат. Тренер спортсмена Уллі Вегнер теж відвідав Бойцова в клініці.

Версія слідства: нещасний випадок

У соцмережах і західних ЗМІ активно обговорюють версію про те, що на Бойцова вчинили умисний напад, і він, нібито, хотів сховатися в тунелі метро від нападника. Однак берлінські слідчі цю версію не підтверджують. У рамках слідства правоохоронці опитали свідків, подивилися запис з камери спостереження в метрополітені і не виявили ніяких натяків на напад.

Правоохоронні органи Берліна також зазначили, що слідство в даний час триває, і можуть з'явиться нові подробиці інциденту.

Похожие статьи:

Новости Спорта​Боксер Мэйуэзер виграв у Майдана в поєдинку за два титули чемпіона світу (ФОТО)

ПроисшествияУ Південному Судані розбився літак з російським екіпажем

Новости Спорта​Боксер Володимир Кличко планує виступати ще десять років і побити рекорд Джо Луіса

Новости Спорта​Шумахера перемещают домой. Шансы на выздоровление минимальны

Новости СпортаТравма серйозно змінить подальше життя Шумахера

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети