В Еквадорі дозволять усі види наркотиків

1 июня 2015
2352 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8927.jpg

Сполучені Штати Америки і Уругвай за цей рік «прославилися» легалізацією курильних наркотиків природного походження — канабіс дозволений для жителів південноамериканської країни.

В США легалізована марихуана повністю поки в чотирьох штатах. Це Аляска, Вашингтон, Колорадо, Орегон і тепер — округ Колумбія. Більше ніж в 20 американських штатах дозволено вживання в «медичних цілях».

Можливо, що скоро Північна Америка в плані законного обороту наркотиків програє Південній: The Huffington Post повідомляє, що урядова оздоровча комісія Еквадору розглядає законопроект, що легалізує в країні всі раніше заборонені речовини, від марихуани до кокаїну.

Голова цієї комісії, депутат Карлос Веласко заявив, що «традиційні методи боротьби з наркотиками є абсурдними». В якості переваг потенційно можливого законопроекту називаються: боротьба з тіньовими ринками збуту наркотичних речовин; контроль над кількістю «драгів», вироблених і реалізованих в країні — якщо така ініціатива буде дозволена, уряд регулюватиме «білі ринки збуту цих речовин; недоступність наркотиків для дітей — придбати їх зможуть лише повнолітні жителі Еквадору; контроль над клієнтами продавців наркотичних речовин — передбачається, що держава буде мати списки покупців цих речовин і аналізувати реальну кількість наявних у країні послуг з реабілітації наркозалежних; запобігання передозування наркотичними речовинами — планується розробка квот на продаж будь-яких наркотиків; захист прав особистості.

Якщо Еквадор дійсно прийме таку ініціативу, то стане першою країною в Південній Америці, де будуть діяти подібні правила. Передбачається, що доступні вони будуть лише громадянам держави.

Втім, як легалізація „важких“ наркотиків допоможе охороні здоров'я і чи планується вона в „медичних цілях“, поки неясно.

Похожие статьи:

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости УкраиныУкраїна отримає безвіз із Уругваєм та Перу

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

ЭкономикаСотрудничество Украины и Уругвая

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети