В Еквадорі дозволять усі види наркотиків

1 июня 2015
2303 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8927.jpg

Сполучені Штати Америки і Уругвай за цей рік «прославилися» легалізацією курильних наркотиків природного походження — канабіс дозволений для жителів південноамериканської країни.

В США легалізована марихуана повністю поки в чотирьох штатах. Це Аляска, Вашингтон, Колорадо, Орегон і тепер — округ Колумбія. Більше ніж в 20 американських штатах дозволено вживання в «медичних цілях».

Можливо, що скоро Північна Америка в плані законного обороту наркотиків програє Південній: The Huffington Post повідомляє, що урядова оздоровча комісія Еквадору розглядає законопроект, що легалізує в країні всі раніше заборонені речовини, від марихуани до кокаїну.

Голова цієї комісії, депутат Карлос Веласко заявив, що «традиційні методи боротьби з наркотиками є абсурдними». В якості переваг потенційно можливого законопроекту називаються: боротьба з тіньовими ринками збуту наркотичних речовин; контроль над кількістю «драгів», вироблених і реалізованих в країні — якщо така ініціатива буде дозволена, уряд регулюватиме «білі ринки збуту цих речовин; недоступність наркотиків для дітей — придбати їх зможуть лише повнолітні жителі Еквадору; контроль над клієнтами продавців наркотичних речовин — передбачається, що держава буде мати списки покупців цих речовин і аналізувати реальну кількість наявних у країні послуг з реабілітації наркозалежних; запобігання передозування наркотичними речовинами — планується розробка квот на продаж будь-яких наркотиків; захист прав особистості.

Якщо Еквадор дійсно прийме таку ініціативу, то стане першою країною в Південній Америці, де будуть діяти подібні правила. Передбачається, що доступні вони будуть лише громадянам держави.

Втім, як легалізація „важких“ наркотиків допоможе охороні здоров'я і чи планується вона в „медичних цілях“, поки неясно.

Похожие статьи:

ЭкономикаСотрудничество Украины и Уругвая

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости УкраиныУкраїна отримає безвіз із Уругваєм та Перу

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети