В Херсоні почався страйк

17 сентября 2015
2191 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10338.jpg

У четвер, 17 вересня, в Херсоні, вперше в історії міста почався страйк банкірів. Він проходить на вул. Перекопській, де біля будівлі місцевої філії Нацбанку України зібралися працівники цієї установи.

Як передає журналіст видання «Набережна», акція протесту банкірів називається "Єдність", оскільки проходить вона не тільки в Херсоні, але і в інших регіонах країни.

Зокрема, у Херсонського обласного територіального управління Нацбанку зібралося приблизно сотня працівників банку. Організатор і ведуча акції — заступник головного бухгалтера зазначеної установи Ольга Денисова, яку керівництво банку уповноважило очолити страйк.

За її словами, акцію "Єдність" працівники банку проводять тому, що зараз в країні проводиться серйозна реорганізація структури банку, у зв'язку з чим в установі гряде серйозне скорочення штатів. Однак, на думку працівників банку, це скорочення штатів знаходиться в протиріччі з чинним законодавством. Так, що скорочуються штатні одиниці не були попереджені про звільнення в обумовлений Законом про працю термін.

Відповідно, страйкуючі банкіри вже зібрали пакет документів для Національної комісії посередництва і примирення — для того, щоб скорочення проводилися в рамках законодавства.

Похожие статьи:

Новости Украины​«ЛНР» і «ДНР» об'єдналися в самопроголошену «Новоросію»

Новости УкраиныУ Миколаєві мітингують за відділення від України

ОбществоАлиса Вербицкая: херсонская Анна Герман и снова при власти

ОбществоМэр Херсона за деньги рассказал «Власти денег» о борьбе с «пельменем», — почта УК

Новости Культуры​Російські зірки побоюються їхати в Луганськ і Донецьк

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети