Війна на Донбасі закінчиться восени

3 мая 2015
6063 просмотра Голосов: 1 Автор:Валєра Мозговий
article8497.jpg

Будь-яка війна починається і закінчується. І навіть, якщо переростає в заморожений конфлікт, все-одно розтане, як морозиво на сонці. Все має свій початок і свій кінець.

Я знаю точно, що війна закінчиться восени. Дати не скажу, але знаю також точно, що до кінця війни залишилося 4 місяці.

Тому що травень.

Я знаю також, що путін збирається. І хоче почати або 9-го травня, або відразу після. Але у нього є зараз стримуючі обставини. Якби їх не було, почав би в середині березня, як припускали багато експертів.

Мої припущення такі:

Починається курортний сезон. Вчора туристами були самі кримчани. Ну і, до речі кажучи, в Криму на травневі поїхали не росіяни. А ті українці, яких ви називаєте патріотами, бо живуть на материку. Мабуть, вони ні чим не відрізняються від тих кримчан, які кажуть: «Нам без різниці, хто тут буде-Росія чи Україна. Головне, щоб світ, хліб і видовища».

Але це ліричний відступ. Отже, з приводу росту туристів. До війни на материку готується і Крим. Більше 40 000 військових і досить багато техніки сконцентровано на півночі Криму. Якщо почнеться там, то розповзеться по всьому Криму. І як будуть відпочивати туристи? А адже переправа буде працювати не на них, а на «гумконвоі». Та й у нашої влади можуть нарешті заробити мізки і вона дивним чином, може відрізати газ, світло і воду остаточно! І що тоді туристи? І як тоді вселенська реклама про «Кримнаш»? Або кожному туристу в руки по автомату?

І з гаслом: «Відпочинь за праве діло!» — По путівці до Криму.

Щось мені здається, що картинка Рая земного в Криму — першорядна для духовних скреп Росії. Тому, якщо щось і розгорнеться, то знову в зоні АТО. Маріуполь треба берегти. Мені вчора написали. що в Ростові нагнітається істерія, що Україна вже напала на Росію. І священний обов'язок кожного росіянина — захищати свою батьківщину. Думаю, що з інформацією вони трохи забігли вперед. Все буде. Але пізніше.

І таки нагадую: до кінця війни залишилося на 4 місяці.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаСкоро настане кінець епідемії Сніду

Новости Общества​В Донецке продолжают пугать бандеровцами (ФОТО)

ЭкономикаПриватБанку настав кінець

Политические статьиНевже скоро настане кінець президенту

Новости Общества​Нацгвардія звернулася до громадян Донбасу із повідомленням (ВІДЕО)

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети