Військовий лікар в США розбещував студентів

11 июня 2015
2473 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9106.jpg

Колишній військовий лікар, відставний підполковник ЗС США Джон Генрі Хагманн виявився фігурантом неприємної справи. Ще під час своєї роботи в армії США, що було в кінці 80-х років, він був відомий серед колег і солдатів нетиповими методами лікування, приміром, показував основні способи надання медичної допомоги в польових умовах на свинях.

Однак це не заважало Джону бути хорошим фахівцем і працювати в медичному центрі Deployment Medicine International у Вірджинії. Але і працюючи зі студентами, 59-річний доктор проробляв зовсім не педагогічні експерименти, зазначає Reuters.
Він набирав молодих дівчат, та давав їм кетамін або алкоголь під час занять, а потім вони приступали до дослідів, причому сексуальних — досліджували геніталії один одного в різних станах і фіксували свої спостереження, з'ясовували «ступінь чутливості обрізаного пеніса під час статевого акту або самозадоволення».
Після скарг юнаків і дівчат дисципліною Хагманна зацікавилася медична комісія штату. Поспостерігавши за ним і опитавши учнів, фахівці дізналися, що екс-військовий доктор заводив студентів в спеціальну лабораторію і, змінюючи їх свідомість наркотиками або алкоголем, починав свої «дослідження».
Сам Хагманн виправдовується вже і перед слідством, а не тільки перед медиками. Він зазначає, що це наклеп, і що сексуальних домагань до молоді не було, а їх свідомість він змінював тільки «для наукових цілей і спостережень».

Похожие статьи:

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети