В якій країні найбільше брешуть?

19 ноября 2015
1335 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11108.jpg

Це звання ділять між собою Китай і Туреччина, як говорять результати нового експерименту.

 У рамках дослідження, де взяли участь 15 країн світу, вчені з університету Східної Англії провели експеримент на 1500 людях. Вони просили учасників підкидати монету, і обіцяли давати $ 5 кожен раз, коли випадає решка. Дослідники припустили, що якщо учасники будуть говорити про випаданні решки в більш ніж 50% спроб, то це — брехня, адже решка випадає тільки в половині випадків. За результатами, 70% китайських учасників брехали — і це самий нечесний народ, грунтуючись на дослідженні. Майже чесними виявилися представники Японії, Південної Кореї та Індії, що найбільше пов'язане з вихованням і моральними принципами країн.

Британці виявилися самими чесними — тільки 3,4% сказали неправду. Американці займають восьме місце з брехні, показавши 40% випадків брехні, як говориться в дослідженні.

 

Автор дослідження доктор Девід Хью-Джонс сказав, що такі показники Китаю та інших, не менш брехливих країн, можна об'яснити культурними особливостями, такими, як відношення до азартних ігор, що має на увазі бути нечесним.

Похожие статьи:

Политические статьиКак Рокфеллеры перекроили женщин

Общество​Африканское племя, где за дату рождения принимается не дата рождения.

Новости ОбществаКазаки-характерники

Здоровье и медицина​10 советов от шаолиньского монаха о том, как оставаться всегда молодым

ОбществоГлобальный голод

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети