В Китаю закрився великий комбінат

21 ноября 2015
1117 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11132.jpg

Комбінат Tangshan Songting Iron & Steel з річною продуктивністю 5 млн тонн сталі на рік повністю припинив роботу в рамках програми по скороченню сталеплавильних потужностей в Китаї.

Підприємство розташоване в м.Тяншань, де налічується кілька десятків сталеливарних і прокатних підприємств із загальною продуктивністю 140 млн тонн на рік, що складає приблизно половину від усього показника провінції Хебей.

 

"Китайські і зарубіжні експерти вважають, що в найближчі місяці Приміром Tangshan Songting Iron & Steel будуть змушені наслідувати й інші китайські металургійні підприємства", — зазначає інформагентство Reuters.

Котирування на прокат на внутрішньому ринку КНР продовжують знижуватися, а надій на відновлення попиту в осяжному майбутньому немає ніяких, підкреслюється у публікації.

Інвестиції в нерухомість і нові промислові потужності продовжують падати, а державні капіталовкладення в інфраструктурні проекти скоротилися через нестачу коштів. Влада Тяньшаня в 2013 році зобов'язалася вивести з експлуатації застарілі металургійні потужності на 28 млн тонн на рік до 2017 року

. За даними консалтингової компанії Custeel, станом на початок листопада 2015 закрито було близько 15 млн тонн в річному еквіваленті, але це були переважно невеликі підприємства. "

Похожие статьи:

Новости Сельского хозяйстваНаостанок команда Януковича встигла «кинути» Китай на $3 мільярдів

Новости УкраиныУкраїна звернулася з проханням цілодобово стежити за ситуацією в Криму

Новости ПолитикиЯнукович зря поехал в Китай

Новости в миреКитай розробляє нові АЕС

Здоровье и медицинаЧай Императоров ( Ча Гао ) Здоровый образ жизни

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети