В КНДР заборонять Instagram

23 июня 2015
2909 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9289.jpg

Улюблений багатьма звичайними людьми, зірками і політиками, сервіс Instagram зіткнувся з труднощами в Північній Кореї. Як повідомляють користувачі, вони періодично не можуть отримати доступ до служби в мережі єдиного місцевого оператора, який пропонує 3G-зв'язок.

Користувачі Instagram з Північної Кореї повідомляють, що бачать повідомлення про блокування ресурсу при спробах відвідати сервіс як з настільного комп'ютера, так і зі смартфона. «Увага! Ви не можете підключитися до веб-сайту, тому що він знаходиться в чорному списку», — свідчить напис, яку побачили жителі Пхеньяна, столиці КНДР. Проблеми при виході зі смартфонів спостерігаються у користувачів оператора Koryolink, який є монополістом 3G в країні.

Сам уряд не озвучував інструкцій по блокуванню, та й сам оператор не сповіщав про це користувачів. Як запевнили AP представники Koryolink, ніяких нових політик щодо Instagram вони не вводили. В окремих випадках, мобільний додаток все ще можна використовувати, незважаючи на повідомлення, однак відправка знімків і перегляд профілю були недоступні в даному випадку. Такий стан речей наводить на думку, що все-таки якісь обмеження з'явилися, раз вже проблеми спостерігаються у конкретного оператора.

Що цікаво, соціальна мережа Facebook, якій належить Instagram, все ще справно працює в Північній Кореї в цілому і Пхеньяні зокрема. Проблеми ж з Instagram спостерігаються вже кілька днів. Згідно з однією з версій, блокування сервісу пов'язане з недавньою пожежею в готелі столиці, який часто вибирають туристи, і іноземні громадяни. Саме через Instagram очевидці поширили фото з місця події, яке не було висвітлено в місцевій пресі.

Зазначимо, що спеціально для туристів була введена програма доступу до популярних сервісів, які місцевим жителям соціальні мережі практично недоступні, однак тепер у країні, де дуже чутливо ставляться до внутрішньої інформації, це може змінитися. Ще 13 червня, відразу після пожежі, Koryolink оголосили про неможливість надавати відкритий 3G для іноземців у зв'язку з «технічними труднощами», але обіцяли в майбутньому повернути дану послугу.

Похожие статьи:

Новости в миреПхеньян пригрозил новым испытаниям ядерного оружия

Новости в миреДипломат КНДР розкрив спосіб страти дядька Кім Чен Уна

Новости в миреКим Чен Ын грозит разгромить США

Новости в миреКим Чен Ын продолжает расстреливать военных

ОбществоСША боїться Північної Кореї

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети