В Кривому Розі рвуться у поліцію

22 октября 2015
2527 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10717.jpg

Сьогодні і в Кривому Розі розпочато набір у нову патрульну службу поліції. За перші 4 години 550 криворіжців подали анкети на конкурсний відбір. Серед кандидатів є учасники бойових дій, металурги і гірники. Об'єднує всіх бажання змін в державі.

Анна Онуфрійчук родом з Кривого Рогу, 6 років пропрацювала на заводі на керуючій посаді, не побоялася відразу змінити своє життя, подавши анкету в поліцію. Тепер вона живе в Києві, приїхала ділитися досвідом з майбутніми колегами.

Координатор набору в поліцію Кривого Рогу каже, за перші 4 години набору анкети подали 550 криворіжців. І це не рахуючи тих, які надсилали онлайн.

До кандидатів висувають ряд вимог: вік від 21 до 35 років, повна загальна, середня або вища освіта і наявність водійського посвідчення категорії Б, а також відсутність судимості. Але головне — прагнення до якісних змін в Україні. До цього всі, хто заповнюють анкети, готові.

Навчання нових поліцейських буде проходити на базі навчального центру професійної підготовки МВС Кривого Рогу два з половиною місяці. До цього всі кандидати пройдуть тестування, співбесіду та іспити. Вже навесні перші патрульні авто можна буде побачити на вулицях міста.

Конкурсний набір в патрульну поліцію триватиме в Кривому Розі до 12 Листопада, також Анкету можна заповнити на сайті МВС України. Запрошуються як юнаки, так і дівчата.

Похожие статьи:

ОбществоПідозріла позиція Дмитра Загарії з видачею службових квартир

IT-ТехнологииПоліція Нью-Йорка тестує у роботі окуляри «Google Glass»

Мебель и бытКак выбрать лампу по сроку службы?

Новости в мире​Поліція Південної Кореї заплатить $500 тисяч за відомості про власника затонулого порома «Сєволь»

Общество​Чорношкірі США оголосили поліцію сучасним Ку-клукс-кланом

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети