Віктор Янукович загинув!!!

7 апреля 2015
5007 просмотров Голосов: 2 Автор:Діма Ждовану
article8174.jpg

У неділю, 22 березня, повідомили про загибель молодшого сина екс-президента України Віктора Януковича-молодшого в результаті нещасного випадку на озері Байкал. Однієї з версій того, що сталося називають те, що Янукович-молодший потонув під час риболовлі.

Згідно з іншою версією, він готувався до чергових раллійних змагань в одному з селищ поблизу Байкалу і його джип потонув під час переправи.

Сам факт події, не називаючи імен постраждалих і загиблих, підтверджує ГУ МНС Росії по Іркутській області. У відомстві заявили, що до загибелі людини на Байкалі призвело грубе порушення вимог безпеки.

За інформацією управління, увечері в п'ятницю, 20 березня, в районі північного краю острова Ольхон під лід провалився автомобіль Volkswagen з водієм і п'ятьма пасажирами. Громадяни нібито виїхали на лід (в порушення вимог заборонних інформаційних знаків), щоб зробити декілька фотознімків, а машина провалилася в тріщину. У МНС уточнили, що глибина озера в даному місці становить близько 20 метрів.

При цьому уточнюється, що всі п'ять пасажирів змогли покинути потопаючий автомобіль, а водій загинув разом з машиною.

Віктор Янукович-молодший (1981 року народження) в роки перебування батька при владі на Україні був депутатом Ради і членом фракції Партії регіонів. Після втечі екс-президента з України обидва його сини (старший Олександр, 1973 року народження, і молодший Віктор) також виявилися в Росії, де і жили до цих пір. Янукович-молодший відомий своєю пристрастю до автомобільних гонок, не раз брав участь у різних ралі та інших змаганнях. У лютому 2014 року в Гостомелі неподалік від Києва було знайдено автопарк з дванадцятьма ексклюзивними автомобілями загальною вартістю в два мільйони доларів, що належав, як припускають, якраз Віктору Януковичу-молодшому.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети