В масових жертвах винна не тільки природа, але екс-президент Саакашвілі

19 июня 2015
2254 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9236.jpg

Директор зоопарку Зураб Гуриелідзе повідомив позитивну новину: в одному складських приміщень, яке поки залишається затопленим, виявлений живий кабан.

На початку тижня також на території Тбіліського зоопарку були знайдені під шаром бруду кабан і крокодил.

У розрідженому ґрунті і під поваленими деревами можуть досі знаходитися і мертві тварини, адже загинула половина мешканців зоопарку. Пошуки тривають досі. За інформацією Ради з управління кризовими ситуаціями при уряді Грузії, на цю годину поховані 78 трупів тварин.

Нагадаємо, 14 червня Тбілісі охопила сильна повінь, викликана потужною зливою, яка пройшла над містом у неділю. В результаті дощів річка Віра вийшла з берегів, потоки води хлинули в місто, змітаючи все на своєму шляху. Під час розгулу стихії загинули 15 людей, ще 7 вважаються зниклими без вести.

Найсильніший удар стихії прийняв на себе Тбіліський зоопарк. Частину звірів вдалося врятувати, приспавши на час. Загинуло 20 вовків, вісім левів, кілька тигрів і ягуарів, вижити не вдалося навіть водоплавним пінгвінам — тільки трьом птахам вдалося врятуватися.

Між тим, в Тбілісі висловлювалася версія, що в масових жертвах винна не тільки природа, але екс-президент Саакашвілі. При ньому береги ріки закували в бетон, щоб створити 48-метрову стелу на площі Героїв. Це було замовлено особисто Михайлом Саакашвілі.

Похожие статьи:

ОбществоУкраїнський бізнесмен має намір відправити в Тбілісі двох левенят

ОбществоНа Сочі насувається смерч

ПроисшествияТбілісі у воді

ОбществоУ Тбілісі загинуло більше 300 тварин із зоопарку

ОбществоПовінь у Тбілісі досягла неймовірних наслідків

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети