В Німеччині почалась епідемія пташиного грипу

29 июля 2015
1928 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9872.jpg

На санітарний забій відправлено 10 000 курей.

Німецька влада знищила близько 10 000 курей після того, як випадок спалаху пташиного грипу був підтверджений на птахофермі в Нижній Саксонії на північному заході країни, повідомило міністерство сільського господарства Німеччини.

Організація захисту здоров'я тварин Німеччини Інститут Фрідріха Леффлера підтвердив випадок високопатогенного пташиного грипу H7N7.

Відомо, що даний штамп вірусу заражає свиней і коней, а також птахів, але міністерство повідомило, що він може передаватися і людям, якщо вони входять в тісний контакт із зараженими тваринами, їх продуктами або виділеннями. Інфекції H7N7 у людей звичайно проходять легко, і смертельні випадки надзвичайно рідкісні — про один нещасний випадок у 2003 році повідомили Нідерланди.

В якості запобіжного заходу влада ввела трьохкілометровий карантин навколо ферми і наказали, щоб всі кури в 1-кілометровому радіусі були знищені.

Нижня Саксонія, провідний регіон виробництва домашньої птиці, повідомляла про спалахи штаму пташиного грипу H5N8 в грудні, а також про випадки низькопатогенного форми штампу H7N7 у березні та червні цього року.

Похожие статьи:

Новости БизнесаУ Німеччині закликають ЄС запобігти банкрутству України

Новости в мире«Беркут» навчився своєму ремеслу в Німеччині

Политические статьиМільярдер Сорос закликав ЄС організувати «план Маршалла» для України

IT-ТехнологииНа планеті Kepler-438b відбуваються гігантські спалахи

Политические статьи​Європа йде в контррозвідку

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети