В Індійському туалеті знайшли змію

19 июня 2015
2591 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9240.jpg

Персонал індійського стадіону «Талкатора», що знаходиться в Нью-Делі, був неабияк здивований і шокований живою знахідкою в одній з дамських кімнат комплексу.

Одна з працівниць установи, зайшовши в туалет, виявила півтораметрову змію виду ratsnake, яку через забарвлення і луску, а також довжини і хвоста ще називають щур-змія. Жінка вибігла з приміщення, голосно кричучи і закликаючи допомогу. Вона відразу ж зателефонувала рятувальникам.

Коли ті прибули на місце і побачили змію, то відразу відрізнили її породу, яка є, до речі, неядовитою. У рідкісних випадках щури-змії виділяють спеціальну речовину, проте зосередження в ньому токсичних молекул настільки мало, що не являє загрози людині. Але вони дуже швидкі і витончені, і виконують досить різкі стрибки при агресії на них або коли полюють. Це дуже рідкісний вид змій. Можливо, її звички і злякали жінку. Координатор служби порятунку Харшад Соланки запевнив шоковану співробітницю, що вони відвезли рептилію і до них на стадіон та більше не повернеться. Після планового обстеження та вердикту про те, що стан щури-змії придатний для природних умов, рятувальники відпустили рептилію.

Більшість таких змій містяться в неволі, так як є слухняними при правильному приручення і являють собою одну з улюблених екзотичних тварин для деяких людей

Похожие статьи:

ОбществоВ Індії вбили сім'ю чаклунів

IT-ТехнологииIPhone 6 вибухнув під час телефонної розмови

Образование и наукаВ індійському підручнику написали про атомний удар Японії по США

ОбществоВ Індії вбили чоловіка, за те що він їв м'ясо

Здоровье и медицинаВ світі закінчується вакцина проти зміїних укусів

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети