В Індії почали нападати на жінок

28 декабря 2015
1586 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11506.jpg

ЗМІ все частіше повідомляють про напади на жінок, які проживають в Індії.

Представниці прекрасної статі повинні захистити себе від зловмисників, тому уряд цієї держави хоче, щоб протягом наступних шести місяців всі смартфони, що там продаються, були оснащені в стандартній комплектації кнопкою «SOS» (Panic).

Індія останнім часом стала небезпечною країною для жінок, а світові ЗМІ все частіше повідомляють про скоєних зґвалтуваннях. Уряд вирішив вжити заходів щодо поліпшення захисту жінок і хоче змусити виробників смартфонів, щоб вони встановили у своїх пристроях, тривожну кнопку, що дозволяє викликати допомогу в надзвичайній ситуації.

 

«Функція паніки» або SOS була створена для того, щоб користувач смартфона міг миттєво зв'язатися з оператором поліції, для того, щоб отримати допомогу. Мова йде про те, щоб це відбувалося якомога успішніше, без необхідності ручного набору номера, що у разі загрози життю не завжди можливо.

Пристрій автоматично відправить службам координати GPS господаря, щоб його можна було легше знайти.

 

Правда, такі пристрої вже доступні на ринку протягом якогось часу, але досі це було зовнішнє обладнання. Інтегрування його зі смартфоном може бути дуже корисним.

Похожие статьи:

IT-Технологии​Україна ініціювала створення глобальної бази нелегальних телефонів

IT-ТехнологииПерша флеш-карта microSD на 128 ГБ

IT-ТехнологииВ Польше разработали устройство, позволяющее выспаться за 2-3 часа

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети