В Олексія Сєрова викрали дочку

27 июня 2015
2197 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9384.jpg

Соліст групи " Дискотека Аварія — Олексій Сєров, заявив в поліцію про викрадення дочки. В ході розпочатого розслідування спливли цікаві факти. За деякий час до того Олексій Сєров розлучився зі своєю дружиною. Їх дочка, за рішенням суду, повинна була залишитися з татом. Але, як це часто буває, друга сторона залишилася незадоволена рішенням.

Мама 5-річної Поліни забрала дочку, і відвезла її додому, в Естонію. Олексій Сєров має намір боротися за свою дочку, і як крок у відповідь написав заяву в поліцію, де повідомив про викрадення дочки.

Друзі сім'ї не поспішають займати ту чи іншу сторону, однак заяву Сєрова в поліцію вважають абсурдною. «Олексій чудово знає де знаходиться дитина, Поліна зараз разом зі своєю мамою».

Експерти ж вважають, що заявою в поліцію Олексій Сєров хоче привернути до справи увагу. «Якщо на це звернуть увагу чиновники, вони звичайно ж встануть на бік батька, тим більше з урахуванням холодної, і інформаційної війни з країнами Євросоюзу». «Взагалі незрозуміло чому дитину присудили батькові, така практика зустрічається дуже рідко» — дивуються експерти.

Похожие статьи:

Общество81-річна бабуся, була спіймана із героїном

Политические статьиWho is mr. Савченко? Бандитська біографія Миколаївського губернатора

ОбществоЯрема покриває державних злочинців, винних в трагедії 2 травня в Одесі (відео)

Политические статьиВугільна мафія. Депутат райради переносить під Київ шкідливе виробництво

ОбществоМоскву охопила педофілія

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети