В результаті бойових дій в Сирії загинули більше 220 тисяч осіб

23 июня 2015
2906 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9302.jpg

Голова Незалежної комісії з розслідування порушень прав людини в Сирії Паулу Пінчеру заявив, що війна в Сирії триває вже п'ятий рік, але на сьогоднішній день немає ніяких ознак зниження масштабів насильства, напади на мирних громадян стали вже тактикою ведення військового протистояння.

Як прозвучало у виступі Пінчера у вівторок в Раді з прав людини ООН, для жителя Сирії сьогодні навіть сходити за хлібом стало «смертельно небезпечною» справою, сторони конфлікту продовжують здійснювати жахливі порушення прав людини. Великий ризик бути вбитим або по-звірячому замученим для будь-якого сирійця, незалежно від етнічної приналежності чи віри.

В останній доповіді Незалежної комісії з розслідування порушень прав людини в Сирії йдеться про «нескінченних бомбардуваннях» районів, де знаходяться озброєні групи, в тому числі і з використанням «бочкових» бомб, які стають причиною загибелі і поранень жінок і дітей.

Паулу Пінчеру розповів Раді з прав людини про те, що бойовики ІГІЛ і «Аль-Нусру», «тероризують» людей просто для того, щоб показати уряду, що вони являють собою силу, з якою слід рахуватися". Бойовики доводять людей до відчаю і загибелі від голоду. Згідно з даними ООН, до теперішнього часу в результаті бойових дій в Сирії загинули більше 220 тисяч осіб.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиСирійське узбережжя може стати ще одним Кримом- тотожний сценарій

ОбществоСША провели успішну операцію в Сирії проти терористичного угрупування ІГІЛ

ОбществоВійськові РФ воюють в Сирії

ОбществоВ Сирії настало перемир'я

ОбществоВ Росії скоро почнеться мобілізація

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети